Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

06 Apr MULD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 234
Kas sa oled kunagi unes mulda näinud? Näiteks jalutanud mulla peal või hoopis seisnud lagendikul, mis oli kaetud ainult mullaga? Või hoopis sellist unenägu, kus sa nägid mõnda taime mullas kasvamas? Kui jah, siis oled sa täiesti õiges kohas. Ma aitan sul mõista, mida mulla unes nägemine tähendab ja ..
05 Apr KONKREETSE INIMESE UNES NÄGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4524
Olen sulle aastaid kirjutanud ja selgitanud, mida unenäod tähendavad ja küllap tead sa ka ise juba seda, et unes võib näha absoluutselt kõike või ka kõiki. Kindlasti oled kogenud seda, et mõni inimene ilmutab ennast sinu unenägudes ja siis tekib küsimus, et mida ta seal siis tegi? Mis on selle unenä..
04 Apr KIVISTUNUD PUIT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 469
Lisaks kõigele muule võid unes näha ka kristalle, eriti siis, kui sa kasutad neid enese tervendamiseks, tasakaalustamiseks ja enda koduenergia harmoniseerimiseks. Erinevatel kristallidel on erinevad tähendused ja ma aitan sul mõista, mida kristallide nägemine tähendab. Kui näed unes kristalle, sii..
01 Apr ATTENTION! 12. APRILLIL AVANEB TOHUTULT VÕIMAS PORTAAL - UUS ALGUS ISIKLIKUL JA GLOBAALSEL TASANDIL
0 27062
Juba eelmise aasta lõpus hakkasin teile rääkima, kuidas ma näen visiooni selle kohta, kuidas miski, nimetan seda universumiks, ütleb mulle: "Tene - jaga, jaga ja veelkord jaga seda, mida sa näed ja tead!" Seda kõike sellepärast, et 2022. aasta tuleb võimas, segadusterohke, õppetundiderohke ja mida k..
31 Mar VAATENURK 3D JA 5D SUHETELE NAISTE JA MEESTE VAHEL
0 6625
Juba 2021. aasta alguses hakkas mind kõnetama see, kuidas inimesed maailma vaatavad ja minu nägemustesse jooksis pidevalt 3D-maailmalt 5D-maailmale ülemineku protsess. Kirjutasin eelmisel aastal sellel teemal ka artikli, et teid selle tähenduse ja sisuga rohkem kurssi viia, leiad selle artikli SIIT...
30 Mar RAUDTEE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 357
Nagu sa ise tead, siis võib unes näha absoluutselt kõike. Samamoodi võib unes näha raudteed või lausa mitut. Raudtee sümboliseerib muutust, suunda, sinu tulevikku, võimalust, teekonda millenigi või kellenigi. Mida rohkem raudteid sinu unenäos oli, seda suuremad on antud juhul sinu võimalused. Sa suu..
29 Mar BANAAN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 627
Banaan on üks täiuslikumaid puuvilju, mis eelkõige toidab keha ja pakub ka head maitsenaudingut. Banaan sümboliseerib elujõudu, küllust, energia kasvu, vastupidavust, isiklikku jõudu ja väge. See on Päikesepõimiku taim, mida süües muutume me inimestena nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt külluslik..
28 Mar 1. - 17. APRILLI HOROSKOOP - KOSMOS LOOB INTENSIIVSUST
0 39658
Intensiivne Noorkuu annab võimaluse unistuste materialiseerumiseks ning on aeg kasvatada tööedu ja rikkust! Noorkuu on 1. aprillil Jääras, mida sümboliseerib planeet Marss. Siis on Noorkuu ekstra aktiivse toimega ja sellel ajal on võimalik saata teele unistused, mis on seotud suurte soovidega. Mars..
25 Mar 26 - SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED
0 3073
Sinu sünnikuupäev ei ole juhuslik - meie sünd on ette määratud. Sünnime täpselt sellisel kuupäeval, selles tähtkujus ja kõikide enda astroloogiliste ning numeroloogiliste näitajatega, mis soosivad meie tänast eluteed. Seega aitab sinu sünnikuupäev lahti seletada seda, millise energiaga sa oled siia ..
23 Mar HAI - UNENÄGUDE SELETAJA
0 641
Hai sümboliseerib hirmu, vaenlasi, ebameeldivaid või ebamugavaid situatsioone, reetmist, salakavalust, probleeme, emotsionaalselt keerulist perioodi või inimest sinu elus, kellel on keeruline iseloom ning kes ei mõju sulle hästi. Hai sümboliseerib ka rünnakut ja ülekavaldamist. Kuid hai unes nägemin..
22 Mar SOE ILM - UNENÄGUDE SELETAJA
0 712
Unes võid näha ja tunda absoluutselt kõike, sinu alateadvus juhatab tähelepanu kõigele olulisele, mis on sinu ellu saabunud või hakkab saabuma. Sinu enda alateadvus aitab sul mõista seda, millises perioodis sa oled. Nii toobki see sinu unenägudesse erinevaid sümboleid, tegevusi ja ka tundeid. Unes ..
21 Mar SUHTESOBIVUS - KAALUD JA KALAD
0 2621
Päikesemärgid räägivad meie endi kohta palju - kes me sellised oleme, millised on meie esilekerkivad iseloomujooned ja kuidas me hindame maailma enda ümber. Igaüks on sündinud teatud päikesemärgina ja kui me otsustame jagada enda elu kellegi teisega, siis me ühendame enda ja tema päikesemärgi väe. S..
Tooted 1 kuni 12, kokku 1086 tootest (91 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.