Menüü
Ostukorv

AQUA AURA auguga

AQUA AURA auguga EHTED
AQUA AURA auguga
41.10€
Maksudeta: 34.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AQUA AURA auguga


AURA kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuuma protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristallidest lummatud ja usun, et pigem see tuleenergia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aura kristallile antud värv on jäädav.

AQUA AURA on üks võimsamaid Kvartsilisi ja üks võimsamatest Aura kristallidest, mida üldse saab kasutada. Selle toime on kohene, kui seda kandma hakata, aga eelnevalt ma soovitan kõigil tulevastel Aqua Aura kandjatel näiteks kuus kuud varem Mäekristalli kanda, et Aura kristall suudaks oma tööd maksimaalselt tegema hakata. Mäekristall puhastab blokaade, mis takistavad Auradel energeetikasse jõuda. 


Aqua Aura on valmistatud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud kulda. Aqua Aura on ennekõike seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise erinevate vormide välja arendamisega, Inglitega kontakteerumisega ja spirituaalse energia suurendamisega. 

AQUA AURA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Aqua Aura on väga kasulik Indigolastele, aidates neil vanema generatsiooniga paremini läbi saada ja tervendada minevikus tekkinud haavu/komplekse/eemale tõrjumise või armastusest puudu jäänud valu, mis on põhjustanud vanem generatsioon ehk võimalik, et Indigolapse vanemad.

Kristalli- ja Vikerkaarelastel aitab Aqua Aura tugevdada visioone ja intuitsiooni suurel määral. Kristallilastel aitab usaldada enda sisetunnet ja Vikerkaare lastel aitab võimendada visioone.

- Aqua Aura muudab sinu intuitsiooni tugevaks ja erksaks. See aitab ka kõige madalama intuitsioonitasemel kasvada. Mida tugevam on sinu algne intuitsioon, seda kiiremini see sinuga tööle hakkab. Kui sa juba tead, et saad enda sisetunnet usaldada, siis Aqua Aura viib selle teisele tasandile.

Aqua Aura kristall töötab inimese energiaga väga kiirelt, aidates sellel taastuda ükskõik, millisest tagasilangusest. See on väeese, mida võiks igapäevaselt endaga kaasas kanda selleks, et aidata end kaitsta emotsionaalsete tagasilanguste eest. See suurendab vaimset vastupanuvõimet, muudab sind vastupidavaks ja julgeks.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab sul mõista seda, mis toimub sinu ümber ja sees. See toob selgust kõigesse, kus tunned segadust. Aqua Aura aitab analüüsida kõike sinuga toimuvat nii, et see aitab sul jõuda sind abistavate lahenduste, vastuste või teadlikkuseni. See on eriti kasulik kristall sinu jaoks, kui sa kaldud üle mõtlema ning enda mõtete sisse kinni jääma. Aqua Aura muudab kõik selgeks ja ei lase sul mõtetelaviini alla jääda.

- Aqua Aura suurendab spirituaalset kasvamist, arenemist, tervenemist ja aitab spirituaalset tasakaalu saavutada. Aqua Aura aitab sul mõista seda, miks sa siin elus oled, mis on sinu eesmärk, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma ja mida sa peaksid veel jõudma ära saavutada. Aqua Aura aitab sul enda elu suuremas pildis näha.

- Sellel kristallil on oskus kaitsta sind energiarünnakute eest, nagu näiteks energiavampiirluse ja vaimse manipulatsiooni eest. Kui sa hoiad Aqua Aurat enda lähedal, siis see loob Aurakaitsekilbi, mis on väga väärtuslik. Kanna Aqua Aurat kaasas, et end igapäevaselt kaitsta inimeste eest, kelle motiivid on sinu jaoks ebaselged, halvad või nende inimeste eest, kes sind väsitavad. Hoia seda kristalli koduseinte vahel, et kodu kaitsta inimeste eest, kes häirivad sinu tasakaalu. 

- Kui spirituaalne keha on tasakaalus, siis hakkab Aqua Aura intuitsiooni tugevdama, visioone tooma, prohvetlikke unenägusid andma, aitab kontakteeruda kõrgemate jõududega ja suurendab oskust erinevaid maagiaid või rituaale läbi viia.

- Aqua Aura eemaldab sinust piirangute loomise ja nende tundmise. Eriti, mis on seotud sinu arenguga. Paljud inimesed tunnevad, et nad ei oska, nad ei suuda ja nad ei jõua kunagi kaugele. Aqua Aura toob inspiratsiooni, lootust ja motivatsiooni selle kõige asemel. See aitab luua soovi kasvamiseks ja edasi arenemiseks. Väga hea kristall sulle, kui sa ei näe endas potentsiaali, kuid soovid seda näha ja tunda.

- Võimendab teisi selgeltnägemisega või intuitsiooniga seotud kristallide tööd sinu Auras. Lisaks sellele Aqua Aura ka ise aitab sul intuitiivsemaks muutuda, aidates sul olla ettenägelikum ja teadlikum. 

- Aqua Aura on kristall, mis hakkab väga kiirelt sinuga tööle, aidates energial kogu sinu kehasse tekkida. Aqua Aura annab sulle jõudu ja muudab sind erksaks. Aqua Aural on oskus sind spirituaalselt arenema panna, aidates sul elus kogetust õppida ja mõista kõike seda, mis sinuga toimub. 

- Aitab küllust ligi tõmmata ja kui see külluslik moment sinu ellu tuleb, siis see aitab ka mõista seda, mida sulle on antud ja õiged hetked enda jaoks ära kasutada. Tihtipeale ei oska inimene näha häid võimalusi, mis elu talle pakub, siis Aqua Aura aitab neid hetki märgata.

- Ingli kristallina oskab Aqua Aura sind ja sinu Ingleid kontakti viia. Kui sa kannad Aqua Aura kristalli, siis sa võid hiljem märgata seda, kuidas sa tajud Inglite olemasolu ning ka seda, mis nad sulle ütlevad.

- Suurendab oskust soovida südamest ja keskenduda soovimisele, et need ka täituksid. Kui sa kannad Aqua Aura ripatsit, siis hoia seda käes samal ajal kui soovi peale mõtled - nii toimib see poole kiiremini. 

Missiooni hingesugulasi aitab sul üles leida Aqua Aura ja Mäekristalli kandmine. Kui sa kannad vahel neid kristalle või regulaarselt, siis sa tõmbad missiooni hingesugulasi enda ellu. Kui neid kristalle kannavad üheskoos kõik missiooni hingesugulased samal ajal, siis see side muutub veelgi tugevamaks. Kui ei ole üksteist veel leitud, siis leitakse ja kui ollakse juba koos, siis muutuvad õpingud võimsamaks. Ka üksteisega koosolemine muutub positiivsemaks ja inspireerivamaks.

- Aqua Aurat kasuta meditatsiooni läbiviimisel. Tegemist on kristalliga, mis suudab sind vabastada igasugusest vaimsest, füüsilisest ja spirituaalsest stressist, mis takistab sul meditatsiooni läbi viia. Sellise stressi olemasolul ei suuda sa meditatsiooni ajal keskenduda ega ka lõõgastuda. See võib olla põhjus, mis ei lase sul läbi viia väga kasulikku eneseteraapiat. Hoia seda kristalli enda lähedal, kui mediteerid või kanna sellel hetkel seda enda keha küljes.

RAVITSEMINE 

Aqua Aurast vee-eliksiiri ei valmistata, seega kui soovid tervendamise pärast seda kasutada, siis soovitan seda ehtena kanda.

Aqua Aurat kantakse Kurgutšakral, kui soovitakse tervendada järgmiseid haigusseisundeid - ärevushäired, stress, närvilisus, kurguga seotud haigused, kilpnäärme probleemid, hingamisteede haigused (eriti kasulik laste puhul), melanhoolia, iseendasse mitte uskumine, enesehaletsemine, vihatunde ravimiseks. 

KURGUTŠAKRA


Aqua Aura toetab Kurgutšakra korrapärast funktsioneerimist. Tegemist on kristalliga, mis aitab informatsioonil edukalt sinu kehas ja meeltes liikuda, aidates ennekõike spirituaalseid teadmisi omastada. Aqua Aura vabastab blokaade, mis ei lase sul selgelt tunnetada, näha ja endaga toimuvat mõista. See tuleneb Kurgutšakra tasakaalutust olekust, millele Aqua Aura aitab tervendust tuua. Aqua Aurat kanna või kasuta selleks, et anda endale jõudu spirituaalseks arenguks.


SODIAAK

Aqua Aura oma väega jõuab kergelt kohale VEEVALAJA Auravälja, pakkudes tuge spirituaalse arengu juures. Veevalaja, kes soovib enda intuitiivseid oskusi, energiate tajumist ja üleüldist vaimset võimekust tõsta, on kasulik Aqua Aura enda ellu tuua, aidates Veevalajal enda sisemist häält kuulata ja sellest lähtudes enda igapäevaseid otsuseid ja valikuid langetada. 

Aqua Aura on tasakaalustavaks kristalliks ka neile, kes on sündinud Vähi ja Lõvi ülemineku ajal. Ülemineku ajal on sündinud need, kelle sünnipäev langeb ajavahemikku 19. juuli - 25. juuli. Aqua Aura toob head õnne ja blokeerib liigse stressi, millele on Vähk-Lõvi väga tundlik.

NUMEROLOOGIA

 

Aqua Aura on 1. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Seda kristalli tasub sul terve elu enda kõrval hoida, see toob sinu ellu head õnne, õnnestumisi, elujõudu ja inspiratsiooni. Aqua Aura tekitab sinu ellu suhteõnne, armastust ja üleüldse head energiat. Kristall, mis aitab sind eemal hoida tasakaalutust olekust ja hoida sind alati sinu õigel saatuse teel. See on sinu elus toetavaks kristalliks, aidates sul luua seda, mida sul selles elus on vaja luua.

 

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi, veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.

 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Aqua Aurat võid laadida Titaanium Aura või Koobalt Aura geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kannaPuhasta vähemalt korra kuus Palo Santo suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.