Menüü
Ostukorv

PORTSELAN JASPIS auguga

PORTSELAN JASPIS auguga EHTED
PORTSELAN JASPIS auguga EHTED
Uus
PORTSELAN JASPIS auguga EHTED
PORTSELAN JASPIS auguga EHTED
PORTSELAN JASPIS auguga
5.80€
Maksudeta: 4.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PORTSELAN JASPIS auguga

PORTSELAN JASPIS toob rahu kõigi südamesse, kes selle kristalliga kontakti loovad. Tegemist on pingete maandajaga, mis aitab järk-järgult stressi inimese auraväljast eemaldada, seda lagundada ja välja saata. Kui sa tunned, et soovid südamesse rahu, siis oled jõudnud õige kristallini.

Tegemist on energiatervendajaga, mis aitab leida selguse ajal, mil kõik sinu elus on keeruline ja kui sa ei oska näha selgelt seda, kuhu poole tuleb sul liikuda. Kristall, mis aitab lõpetada üleanalüüsimise ja kuulata paremini intuitsiooni. Veelgi aktiivsemalt suudab Portselan Jaspis teha sinuga energiatervendustööd kui kannad seda koos Oonüksiga. See kristall aitab sul alateadlikult selekteerida välja valeinformatsiooni, mis on sinusse kinni jäänud või mida oled uskuma jäänud. Seega neid kahte kristalli kombineerides võid jõuda ülima selguseni enda sees.

Portselan Jaspis rahustab närvisüsteemi, aidates sul end tunda hästi ja lõõgastunult. Parandab igasugust suhtlust teiste inimestega, aidates sul jääda iseendaks, olla julge suhtleja ja väljendada end alati armastusega.

See kristall aitab elada hetkes ja õppida nautima seda, mis sul juba olemas on. See omakorda muudab sind külluslikumaks universumi energiate keskel. Kui oled rahul enda eluga, siis universum toetab sind rohkem, kuna universumis on seadus - kes ei tunne tühjust, see saab küllust.

JUURTŠAKRA ja KOLMANDA SILMA aktiveerija

Portselan Jaspise puhul on tegemist kristalliga, mis aitab sul olla kahe jalaga maa peal, kuid samas olla ka spirituaalne ja intuitiivne. Tasakaalustades neid kahte tšakrat selleks, et suudaksid selgelt näha, tunnetada ning lasta unenägudel ilusti öösiti läbi tulla, millest on palju õppida ning informatsiooni saada. Kanna Portselan Jaspise kristalli, et tervendada neid kahte tšakrat ühekorraga.

Portselan Jaspist võid laadida Ahhaat geoodiga, puhastada vähemalt korra kuus Kopaal viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2,5x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.