Menüü
Ostukorv

AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925)

AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925) EHTED
AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925) EHTED
AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925) EHTED
AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925) EHTED
AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925)
169.50€
Maksudeta: 141.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe 925)


AMASONIIT on rohekas-sinakas kristall, mida leidub peamiselt Peruus ja Venemaal. Amasoniit on väga hea energia-filter kristall, nagu on ka Mäekristall, millel on oskus negatiivset energiat Aurakehast välja saata. Amasoniiti on hea kanda ka selleks, et see aitab neid, kellel ei ole oskust enda intuitsiooni arendada. Amasoniit avab blokaade, mis ei lase alateadvusel võimekamaks muutuda.


AMASONIIDI, SINISE TOPAASI JA PÄRLI ÜHINE VÄGI TALISMANINA


Kolm kristalli, mis omavahel väga hästi sobivad kokku ja seda sellepärast, et nende energiad täiustavad üksteist. Väga hoolikalt välja valitud kristallid, mis omavahel loovad kõrge energiavibratsiooniga väe. Väe, mis energiatele tundlikul inimesel kiirelt mõjuma hakkab. Seda talismani peaks kindlasti täie hoole ja armastusega kasutama, kuna kristallid ise loovad väga tugeva ühise energia. Kindlasti oleks hea seda talismani laadida Kõrberoos geoodil.


Selles talismanis avanevad kõikide nende kristallide ühised armastust, tuge ja Kurgutšakrat tervendavad omadused. See vägi aitab selle kandjal tunda, et teda armastatakse, näha armastust ja mõista, kes on see, kes on tema armastuse vääriline, aidates ära lahendada erinevaid tülisid, erimeelsusi ja probleeme, mis selle kandja ning tema armastaja vahel eksisteerivad. Kui selle kandja on vallaline, siis ennekõike aitab see vägi tal mõista seda, kellele tema süda võiks kuuluda. Lisaks kõigele sellele loob Amasoniit, Sinine Topaas ja Pärl hea tervendava väe Kurgutšakrale, elimineerides sellest Tšakrast ebakõlad, mis ei lase ülemistele Tšakratele edasi energiaid saata. 


See on väetalisman, mida ei pea kandma vaid armastust saaval eesmärgil. Lisaks sellele kõigele suudab nende kolme kristalli ühine vägi avada selle kandjas oskuse mõista iseennast paremini. See aitab enda tegusid analüüsida ja aitab mõista, miks üks või teine asi tema elus eksisteerib. 


Amasoniidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Amasoniit avab suhtlema, muudab enesekindlamaks ja suurendab soovi läheduse järgi.

- Sobib neile, kes töötavad pidevalt arvutitega, kuna Amasoniit aitab samamoodi nagu ka Šungiit kaitsta elektroonikast tuleneva kiirguse eest, mis omakorda mõjutab nii meie füüsilist kui ka vaimset tervist väga halvasti. Amasoniit loob blokaadi ette sellele kiirgusele ja kaitseb samal ajal, kui see teisi enda omadusi selle kandjale edasi annab.

- Kasulik neile, kes pidevalt peavad telefoniga suhtlema või kelle töö on seotud pideva helistamisega. Amasoniit kaitseb telefoni halva mõju eest tervisele.

- Aitab ükskõik millise tööga paremini toime tulla, eriti kasulik on see neile, kes peavad suures kollektiivis tööd tegema. Amasoniit aitab vältida tööalaseid pingeid ja ka erimeelsusi, mis võivad teiste inimestega tekkida.

- Amasoniit tasakaalustab Ying ja Yang energiaid, aidates nii mees-, kui ka naisenergiatel harmoonias olla.

- Aitab näha probleemide erinevaid külgi, aidates ennast samastada olukorraga, mis on äärmiselt hea iseloomuomadus ja kasulik mitmetel erialadel, nagu näiteks kohtunik, politsei, õpetaja jt.

- Amasoniit on kristall, mis suurendab head õnne erinevate mängude mängimisel, eriti millele on panustatud raha.

- Amasoniit on kristall, mis avab sinu hinge suhtlema ja seda sellisel tasandil, kus sa saad enda emotsioone väljendada nii, et sa tunneksid, et sa oled kõik enda seest välja saanud öelda. Aidates sul rääkida kogu oma hingest ja südamega. Sellisel eesmärgil on Amasoniit väga kasulik selleks, et parandada suhet enda kaaslasega, pereliikmetega ja üleüldiselt aitab see elus tekkivaid erimeelsusi paremini lahendada.

- Amasoniit on sügava rahu looja kristall, millel on oskus hinges olevat ärevusetunnet maandada, aidates rahustada närvilisust, mis hinge on tekkinud. Amasoniiti on väga kasulik kanda, kui lained on löönud pea peal kokku ja kui sul on soovi enda positiivsust tagasi saada. 

- Amasoniit aitab tasakaalustada inimese Aurakehas eksisteerivaid energiaid, aidates harmoniseerida ja rahustada. Amasoniit suunab selle kandja end tervendama ja positiivsust otsima, aidates hoolimata olukorra tõsidusest ja elu raskustest alati üles leida selle, mille üle saab õnnelik olla. Muutes meele positiivsemaks ja optimismi poole vaatama. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Amasoniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Stress, närvilisus, depressioon, ärevushäired, pidev hingeldamine, kopsuhaigused, südamenärvid, südame tervis, südamerütmihäired, kehv enesetunne, pidev nõrkus, unisus, nõrgad hambad, lümfi haigused.

KURGUTŠAKRA

Amasoniit tervendab Kurgutšakrat, aidates vabastada sellelt blokaade, mis ei luba enda seisukohta selgitada ja mis tekitab ärevust suhtlemise ajal. Amasoniit vabastab selle probleemi ja muudab selle kandja enesekindlaks suhtlejaks. Lisaks sellele aitab Amasoniit maandada ülaseljas ja kaela piirkonnas olevat pinget. Aidates sul rohkem end lõõgastunult tunda ja leevendades lümfivalusid.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Amasoniit kõige enam JÄÄRALÕVI ja SKORPIONIT. Aidates neil rahu säilitada ja enda emotsioone positiivsena hoida.

Amasoniit aitab Skorpionil rahu säilitada, iseendaga rahul olla, elu armastada ja stressirohkes eluperioodis tasakaalu säilitada. Amasoniit tugevdab Skorpioni intuitsiooni ja aitab tema suhetel paraneda. 

Amasoniit aitab Jäära stressi maandada, emotsioone tasakaalustada ja see on Jäära jaoks ka üks parimaid intuitsiooni arendamise kristalle.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA


Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne, julguse, edu, tööõnne, erialalise edu, enesekindluse ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.

Tehniline
Mõõdud ca 3,5*2*1 cm, toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.