Menüü
Ostukorv

MOLDAVIIT ripats ovaalne (hõbe 925)

MOLDAVIIT ripats ovaalne (hõbe 925) EHTED
MOLDAVIIT ripats ovaalne (hõbe 925)
191.90€
Maksudeta: 159.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOLDAVIIT ripats ovaalne (hõbe 925)

MOLDAVIIT toob head õnne, kaitset kurjade hingede ja inimeste eest. Aitab avada spirituaalse ja nähtamatu maailma ning seda paremini mõista.

Moldaviit on kristall, mida leiab vaid Tšehhi ja Slovakkia piirimailt, mis tuli Maa peale 14.8 miljonit aastat tagasi, kui sinna piirkonda langes Maa peale meteoriit. Tšehhi on jagatud kaheks piirkonnaks, milleks on Bohheemia ja Moraavia. Bohheemiast on avastatud rohkem Moldaviiti kui teisest Tšehhi poolest ja nende piirkondade kristallid on värvuselt veidi erinevad. Bohheemiast on leitud tumerohelist, võib isegi öelda, et metsarohelist Moldaviiti ja Moraaviast pruunikat rohelist.

Moldaviit kuulub Tektiidi kristalli alla, mis tähendab seda, et see on kosmiline klaas, mis on tekkinud mõne kosmilise objekti kukkumisest maa peale. Selle kuumuse tagajärjel tekivadki tektiidilised. Kuna Moldaviiti leidub maailmas vaid ainult ülal nimetatud piirkonnas, siis on sellest saanud väga haruldane ja hinnaline kristall, sellest tuleneb ka Moldaviidi kõrge väärtus. Uurides selle imelise kristalli ajalugu, siis võib öelda, et väga pikka aega ei olnud tavainimesel selle kristallile isegi ligipääsu, kuna rikkamad ja mõjuvõimsamad inimesed hoidsid seda endale. Seda kristalli on kasutatud aegade algusest peale väeesemete valmistamiseks - odade, mõõkade ja teiste sõjaelementide kaunistustena. Usuti, et Moldaviit toob head õnne võitlemises ja maade vallutamistes.

Moldaviit on kristall, mis pidurdab valele teekonnale liikumist. See suunab inimese õigele teele, mis on saatuse poolt soositud. See aitab alateadlikult jõuda elus sinna, kuhu jõudma peab. Igal inimesel on oma missioon ning Moldaviit suudab saatuseraamatust leida üles selle missiooni ja sind ennast selle poole liikuma suunata.

Moldaviit jäädvustab väga kiirelt selle kandja või kasutaja energiavälja iseendasse. See tähendab seda, et Moldaviit on kiiretoimeline energia muutja. See suudab tervendada selle, mis on tervendamata ja anda oma energiaid inimesele kergelt edasi.

MOLDAVIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Moldaviit aitab lahti saada küünilisest käitumisest, muutes inimese teisi armastavaks. Aitab märgata teiste probleeme ning mõista ka iseenda halbu külgi, et neid parandama hakata.

- Moldaviidi kandmine aitab aju võngetel minna beeta võngetelt alfa võngetele. Need on aeglasemad võnked, mis soodustavad omakorda selgeltnägemist, meditatsiooni, intuitsiooni arengut. See on üks parimaid kristalle spirituaalse arengu jaoks. Kui soovid avada endas peitunud andeid või muuta neid tugevamaks neid, siis pikaajaline Moldaviidi kristalli kandmine tuleb sulle kasuks.

- See on kristall, mis tugevdab intuitsiooni, aidates selgelt tunda ja tajuda. Tegemist on intuitsiooni kiirelt arendava kristalliga. Kui sa tunned, et sinu intuitsioon ei arene või sul on raske enda sisetunnet usaldada, siis Moldaviit on sinu jaoks väga kasulik. Pikaajaline Moldaviidi kasutamine aitab sinu tajusid muuta erksamaks ja selgemaks.

- Kandke Moldaviiti koos Pietersiidi kristalliga, kui soovite enda intuitsiooni ja intuitiivseid võimeid täiendada, suurendada ning võimendada.

Larimariga koos kandes aitab Moldaviit tugevdada suhteid, armastust ja perekonnavahelisi sidemeid. Selles kristallis on tugevatoimelised armastuseenergiad, mis aitavad parandada inimsuhteid. Larimariga koos kandes aitab Moldaviit hoida tugevana sinu ja kaaslase suhet. Larimar on Hingesugulase kristall ja Moldaviit ülim armastusekristall.

- Moldaviiti kandes on ülimalt raske teistel inimestel sinu Aurasse negatiivsuse nooli saata, kuna selle energiast on pea võimatu läbi pääseda. See muudab kandja Aura peegelpinnaks negatiivsusele. Kui soovid end veelgi tõhusamalt kaitsta, siis kaitse eesmärgil sobib kandmiseks koos Moldaviidiga ideaalselt Turmaliinsuletistega Kvarts.

Serafiniidi ja Moldaviidi samaaegne kandmine äratab meie ümber inglid, kes saavad olla meile kasulikud. Mõlema kristalli puhul on tegemist tugevate Inglikristallidega. Nende ühendatud vägi aitab sul enda kaitseinglit tundma õppida. Kandes neid kristalle võid sa hakata nägema visioone sellest, kes on sinu kaitseingel, ta võib end hakata rohkem ilmutama ja võid teda samuti unes näha. Kaitseingliga kontakti hoidmine aitab sind kaitsta tervel sinu eluteel.

- Kristall, mis suudab kaitsta ebaõnneenergia eest. Paljudel kristallidel on selline toime, kuid Moldaviidil on see omadus eriti tugev. Kui sa soovid end kaitsta teiste inimeste pahatahtlikkuse, halbade soovide ja nende poolt tekitatud probleemide eest, siis Moldaviit aitab sul kaitstud olla.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Moldaviit on väga heaks abiliseks varjatud haiguste tuvastamiseks.

- Pidurdab vananemisprotsessi ja kiirendab vereringet.

- Aitab lahti saada allergiatest, mis on tekkinud tänapäeva ühiskonna keemilistest elementidest, reostunud veest, õhust ja mürke täis toidust.

- Kasutatakse ajuga seotud haiguste ärahoidmiseks või ravitsemiseks, nt mälu kadumine, selle kehvenemine, erinevad vaimuhaigused, ajukasvajad jne.

- Moldaviit on astmaatikute kristall. Seda kandes aitab kristall vähendada astmasümptomeid ja probleemi vaimsel tasandil lahendada. Moldaviit aitab jõuda järelduseni, miks astma on tekkinud ja aru saada nendest tegevustest või toitumisharjumustest, mis soodustavad astmahooge.

SÜDAMETŠAKRA

Moldaviit aitab üliemotsionaalsetel lastel ehk tähelastel hakkama saada nende uues elus, aidates kohaneda uue eluga, kergemalt võtta maailma ülekohtust ja vaenulikku käitumisviisi ning muutes neid kriitika suhtes tugevamaks. Tähelapsed ei talu absoluutselt kriitikat, on üliemotsionaalsed, tundlikud, spirituaalsed ja väga suure andega, olgu siis selleks kunst või inimeste abistamine.

Moldaviit aitab täita südamesoove, aidates luua Aura-kehasse külgetõmbe kõigele heale, mida sa oma ellu soovid.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Moldaviit kõikidele sodiaakidele head õnne, hoolimata sellest, mis põhjusel see kristall enda kaaslaseks on toodud. Seda on kasulik kanda koos tähtkuju õnnekristalliga. Moldaviit muudab teiste kristallide jõudu võimsamaks ja aktiivsemaks.

Moldaviiti ei puhastata mitte kunagi soolaga, kuna see on õrn kristall, mis ei kannata soola ega ka keemilisi vahendeid nagu näiteks seep.

Moldaviiti võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki suitsuga või Eukalüpti eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toote kogupikkus on ca 1,4x1x0,4 cm. Kristalli suurus on ca 8x6 mm. Ripatsi aasa läbimõõt 5 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.