Menüü
Ostukorv

AMASONIIT, MEREVAIK, RUDRAKSHA, OM SÜMBOL käekett (hõbe 925)

AMASONIIT, MEREVAIK, RUDRAKSHA, OM SÜMBOL käekett (hõbe 925) EHTED
AMASONIIT, MEREVAIK, RUDRAKSHA, OM SÜMBOL käekett (hõbe 925)
99.00€
Maksudeta: 82.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMASONIIT, MEREVAIK, RUDRAKSHA, OM SÜMBOL käekett (hõbe 925)

See käekett on kokku pandud Amasoniidist, Merevaigust, Rudrakshast ja OM sümbolist, mida ümbritseb 925 hõbedast ripats.

Selles käeketis olev kombinatsioon loob tugeva neliku, mis loob enesetervendavat väge. Amasoniidi ja Merevaigu kombinatsioon äratab üles sinus oskuse, vajaduse ja soovi end tervendada. Väeese, mis suunab tervislikumalt elama, enese jaoks paremaid igapäeva valikuid tegema ja on väga kasulik alternatiivmeditsiini õppimisel. Eriti kasulik on see ehe neile, kes soovivad ajurveeda meditsiini õppida. 

AMASONIIT leevendab stressi ja aitab erineval tasandil ärevaks tegevast energiast vabaks saada. Loob vabadustunde ja tasakaalustab vaimset keha. Amasoniit aitab närvilisusest vabaks saada ja see on kristall, mis aitab sul enda intuitsiooniga kontakti saada. Amasoniidil on oskus sinu intuitiivsemat poolt tugevamaks muuta, aidates sul olla energiatele tundlikum ja mõista seda, miks ja mida sa millegi kohta tajud.

MEREVAIK edendab sisemist tasakaalu, harmooniat, enesekindlust, stabiilsust, rahu ja see toob ka sisemist kasvamist ehk enesemõistmist. Merevaik aitab enda vigu näha ja seejärel neid parandama hakata. See on energiate filtreerija, millel on oskus kõik sinu elus olev ebavajalik, kahjulik, negatiivne ja segav energia sinust eemale juhatada, jättes sinu ellu kõik selle, mis sind õnnelikuks muudab, mis on sulle kasulik ja mis peab sinu elus eksisteerima. Merevaik on väga kasulik kristall, mis toob sinu ellu selgust ja muudab sinu elu paremaks.

RUDRAKSHA on kivistunud Elaeocarpus Ganitiruse puu vili, mille kasvukohaks on Indoneesia ja selle puu vilja peetakse üheks pühamaks väeesemeks. Rudrakshast valmistatakse palvehelmeid ja usutakse, et see on Shiva füüsiliseks tee inimeseni jõudmiseks. Rudrakshat peetakse üheks tugevamaks tervendus esemeks ja seega peetakse ka seda kristalliks nagu ka teisi kivistunud puite.

Rudraksha aitab sul enda energiaid kinni hoida, mis on head ja kasulikud sulle, aidates hoida sinu ümber kõike seda, mida sa oled loonud ja mida sa soovid enda elus hoida. Aidates ükskõik, kus olles end hästi unda. Blokeerides ära kahjuliku ja segadust tekitava energia, mis sinu Aurakehasse soovib keskkonnast tulla, kuid mida sina ei soovi oma hingest vastu võtta, aidates sul leida rahu iseenda sees, aidates sul kasvada võimsamaks, targemaks, julgemaks, armastavamaks, suunates sinu sisse lootust ja usku.

Rudraksha annab sulle õiguse oma soove teele saata, see suunab sinu mõtted universumisse. Seega, kui sa kannad Rudrakshat, siis soovi ja unista.

OM sümbol on pärit Hinduismist. Om on väga tugeva energiaga sümbol, mis kannab endaga kaasas kolme staadiumit. Esimeseks on sinu ärkvel olev elu ehk sinu olevik, teiseks on sinu unelev olek, kolmandaks on sinu sügav meel ehk uni. Tänu sellele sümboline on sul võimalik oma mõtteid endast välja suunata, sul on võimalik ka enda sisse sisendada seda, mida sa täpselt soovid sisendada.

Om sümboliseerib lisaks sellele ka taevast, maad ja atmosfääri. See on sümbol, mis tasakaalustab energiaid ja aitab õigel energial täpselt sinna jõuda, kus sellel jõuda on vaja.

Om sümbol lisab kristallehtesse juurde jõudu ja väge, aidates kristallidel veelgi võimsamalt tööd teha ja suunates sinu soovi hinge sisse või sellest välja poole. Oleneb täpselt, mida sa soovid ja kus kohta see energia peab kohale jõudma, et sinu soov täituks.

Seda käeketti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki/
eeterliku õliga või Tüümiani eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18,5 cm, pärl on 0,8 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.