Menüü
Ostukorv

KOLLANE APATIIT käekett kandiline pärliga tahutud

KOLLANE APATIIT käekett kandiline pärliga tahutud EHTED
Uus
KOLLANE APATIIT käekett kandiline pärliga tahutud
24.20€
Maksudeta: 20.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE APATIIT käekett kandiline pärliga tahutud

KOLLASE APATIIDI kristall on seotud peamiselt kolme ülemise Tšakraga, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja KroontšakraAPATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Kollase Apatiidi kristall aitab õppida, mälu tugevdada, astraalrännakuid läbi viia ja intuitsiooni tugevdada. Seega on Kollane Apatiit võimas selgeltnägemiskristall, mis aitab sul enda intuitiivseid võimeid tugevamaks muuta.

KOLLASE APATIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

-  Kollane Apatiit suurendab visioone, mõttetegevust, arendab fantaasiat, suurendab fantaseerimist, ettekujutusi ja kujutlusvõimet. Võimas kujutlusvõime toob kasu väga paljudel erialadel, nagu näiteks kirjanikele, näitlejatele, lauljatele jne.

- Kollasel Apatiidil on oskus sind aidata, kui sa soovid spirituaalselt areneda. See on kristall, mis suudab sinu energiate tajumist tugevamaks muuta. See annab sulle ka võimaluse õppida pendlit paremini käsitlema ja erinevate esemetega ennustada. Kollane Apatiit avab sinu meeled ennustamisel kaartide ja Ruunide tõlgendamise jaoks.

- Soovitan sul Kollast Apatiiti kanda koos Lasuriidi või Sodaliidiga, kui sa soovid ennustamist õppida.

- See on kristall, mis avab sinu meeled Astraalrännaku jaoks, aidates sul kogeda ja näha visioone läbi une. Kollane Apatiit on kasulik unenägude tõlgendamise juures. See avab sind unenägusi analüüsima ja enda ellu nende märkide sobitamisele.

- Kristall, mis aitab sul pidevalt probleemidele lahendusi leida loomingulisel viisil, aidates sul mõista, milline lahendus oleks hetkel käimasoleva probleemi lahendamiseks sinu jaoks kõige kasulikum.

- Kollane Apatiit on kristall, mida kasutatakse õpinguteks ja enda arendamiseks. See on kristall, mis aitab sul keskenduda, aidates sul fakte meelde jätta ja tugevdades ka sinu soovi uut informatsiooni omastada. Sobib igas eas inimesele, kes vähegi soovib end targemaks muuta või kes peab meeletult palju fakte meelde jätma.

- Tööedukristall neile, kes töötavad konsultandina või nõustajana. Sellel ei ole vahet, mis teemat sinu töö käsitleb, kasulik on see kristall sulle igal juhul. Kollane Apatiit aitab sul enda tööd hästi teha ja nii, et teised inimesed naudiksid sinuga vestlemist. Peale selle on see ka materiaalse edu kristall just sellel erialal töötavatele inimestele.

- Kollase Apatiidi pikaajaline kandmine aitab avada selgeltnägemise erinevaid andeid, eriti just selgeltkuulmise annet,  toob edu ennustamisesse.

- Kollane Apatiit suurendab teadlikkust ja oskust luua kontakti nähtamatu maailmaga. Sellel on oskus sind kokku viia enda peaingli ehk Kaitseingliga, aidates sul tema poolt saadetud märke tõlgendama asuda. Kollane Apatiit suurendab sinu enda Auravälja ja annab sellele vajaliku energia, mis aitab sul peaingli sõnumeid kuulda võtta. Kristall, mis aitab sul Inglite poolt kingitud võimalusi ära realiseerida. Kui Inglid saadavad sinu eluteele pidevalt Inglisõnumeid ehk numbrikombinatsioone, siis Inglid soovivad sind aidata. Kollast Apatiiti kandes aitab see Inglitel oma tööd paremini ja edukamalt teha. See on kristall, mis aitab sul ise intuitiivselt jõuda selleni, mida Inglid paluvad sul teha. Kollane Apatiit aitab Ingleid ka paremini mõista.

- Kui kanda Kollase Apatiidi talismani koos Angeliidiga, siis need kaks kristalli aitavad sinu Ingliga või teejuhiga veelgi paremat kontakti saada - et tema kuuleks sind ja vastupidi.

- Aitab kontakti saavutada hingedega ja kadunud lähedastega.

- Kollane Apatiit aitab õppida, tugevdab faktipõhist mälu, suurendab analüüsioskust ja kiirendab reaktsiooni.

- Kollane Apatiit aitab sul aktsepteerida iseennast täpselt sellisena, nagu sind on loodud, aidates üle saada kompleksidest ja madalast enesehinnangust.

- Suurendab elujõudu ja soovi oma elu paremaks muuta. Kandke Kollast Apatiiti, et võimendada tuleviku peale mõtlemist, selle ettekujutamist ja oma ellu heade asjade kutsumist. Kollane Apatiit aitab mõelda positiivselt ja keskenduda mõnele konkreetsele soovile, mida soovitakse tulevikus enda elus näha või korda saata. Kui inimene keskendub millelegi konkreetsele ja usub sellesse, siis suure tõenäosusega tuleb see asi tema ellu.

- Kollane Apatiit on ennekõike nende inimeste jaoks, kes otsivad endale kristallist kaaslast, mis aitaks tal enda toitumisharjumusi muuta. Kanna selleks, et see aitaks sul tervislikum olla ning enda keha jaoks tervislikumaid toidu valikuid teha.

- Kanna seda kui sa lähed endale poest sisseoste tegema. Kollane Apatiit aitab sul valida õigeid toiduaineid, kus on vähem keemiat ja säilitusaineid. See on kristall, mis tugevdab sinu intuitsiooni ja läbi selle aitab sul alateadlikult õigeid valikuid teha.

- Kollase Apatiidi kandmine aitab ohjeldada näljatunnet ja on kasulik dieedipidamisel.

- Kanna Kollast Apatiiti selleks, et enda toitumist tervislikumaks muuta ja motiveerida end tervislikum olema. See on üks tugevamaid dieedipidamise ja tervislikke eluviise soodustavaid kristalle. Kristall, mis suurendab isu tervisliku toidu järele ja blokeerib isusid selliste toitude vastu, mis on sinu kehale kahjulikud. See on kristall, mis aitab sul teadlikke valikuid teha ja oma keha eest paremini hoolt kanda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kollane Apatiit on väga kasulik tervenduskristall, kui esinevad mäluprobleemid ja hajameelsus kimbutab. Kollane Apatiit aitab kaasa mõttetegevusele ja eriliselt kasulik on see kristall neile, kes on vanemas eas ning soovivad oma mõistust ning mälu erksana hoida. Kollane Apatiit aitab samamoodi ka väikeseid lapsi.

- See on kristall, mis turgutab immuunsüsteemi ja on kasulik väga nõrga immuunsusega inimestele.

- Kollane Apatiit on väga hea kristall valude vaigistamiseks ja seda on sellisel puhul kasulik kanda talismanina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas.

- Aitab lahti saada pidevast süütundest millegi ees, aitab iseenda keha rohkem tundma õppida ja toob paremat mõistmist ühe või teise terviseprobleemi tagamaade suhtes. Aitab iseenda kehas tuvastada haigusekolde ja mõista, mida tuleb selle tervendamiseks teha. Kollane Apatiit on siiski intuitsiooni edendav kristall ja see aitab tervisealast intuitsiooni eriti hästi teravdada.

- Kollane Apatiit on liigesevalude tervendaja ja kui sinu liigesed on tundlikud ning nõrgad, siis on kasulik kanda kristalli senikaua, kuni valud ära kaovad. Kristall, mida kasutatakse põlvevalu leevendamiseks. Soovitan sul läbi lugeda minu ühe artikli, kus ma kirjutasin, miks üldse jalad valutavad, leiad selle SIIT.

- Kollast Apatiiti kasutatakse näljatunde leevendamiseks ja on hea kristall dieedipidamiseks. Kristall, mis aitab sul liigsöömisest lahti saada ja ülimalt kasulik neile, kes ei suuda enda isusid kontrollida. See on dieedipidamiseks sobiv kristall. Kristall, mis aitab parandada oskust endale toidumenüüd valida. Kollane Apatiit muudab inimese tervislikumaks toitujaks, tekitades isusid taimede suhtes. Sobib neile, kes soovivad šokolaadi- ja teiste maiuste sõltuvusest vabaneda. Kollane Apatiit aitab sul enda iseloomu kasvatada, aidates sul luua enda jaoks piiranguid nii, et sa nendest üle ei astuks.

KROONTŠAKRA

Kollane Apatiit on kristall, mis tervendab, aktiveerib ja puhastab seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat. Sellel on oskus vabastada sinu sees olevat segadusetunnet. Kollane Apatiit aitab Kroontšakras olevaid energiad ilusasti tööle panna, viies Kroontšakrast välja kahjulikke energiaid ja asendades need energiad positiivse väega, mis viib selle Tšakra õiges suunas liikuma. Väga kasulik Kroontšakra tervendaja, kui see Tšakra on väga kinni.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Kollane Apatiit kõige enam KALASIDKAKSIKUTELE toob head tööalast edu ning head enesekontrolli.

Kaladel aitab Kollane Apatiit loogiliselt mõelda, parandades Kalade analüütilist meelt. Heaks kristalliks materiaalse õnne tagamiseks, aidates Kalade esindajal leida häid lahendusi iseenda jaoks. Suurendades intuitsiooni justnimelt tööalaselt, ärialaliselt ja majanduslikult. Kollane Apatiit toob rahaõnne ja küllust Kalade ellu.

Kaksikutel tugevdab Kollane Apatiit intuitsiooni, aitab spirituaalselt areneda ja kasvada. See on selgelttajumise kristall, millega on võimalik Kaksikul enda spirituaalseid võimeid edendada. Kollane Apatiit aitab õigeid valikuid teha ja on Kaksikutele toeks igal eluhetkel.

NUMEROLOOGIA

Kollane Apatiit on 10. kuupäeval sündinute õnnekristall. Selles on olemas see vägi, mida 10. kuupäeval sündinu vajab. Kollane Apatiit aitab mõista seda, kuhu tuleks elus edasi liikuda, see aitab kiirelt erinevaid segaseid olukordi ära lahendada ja endas neid lahti mõtestada. Kristall, mis suurendab 10. kuupäeval sündinu õnnetunnet, toob head energiate liikumist ja aitab edukas olla. Kollane Apatiit leevendab 10. kuupäeval sündinu stressi, närvilisust ja aitab kiireid ja häid elumuudatusi ette võtta.

Kollast Apatiiti võiks 10. kuupäeval sündinu kanda ajal, kus on kõige enam selle kristalli tuge ja väge vaja.

Kollast Apatiiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendli eeterliku õli aroomiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.