Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
 
AMASONIIT kaelakee (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AMASONIIT on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasakaalu, enesetervendavat väge ja kaitseingliga ühenduse loomist. Amasoniit on imeline igal tasandil, aidates sind kui vajad energiaid, mida on Amasoniidil kinkida.Amasoniit on rohekas-sina..
207.00€
Maksudeta:172.50€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Bolii..
34.40€
Maksudeta:28.67€
AZURIIT-MALAHHIIDI ja MALAHHIIDI kooslus muudab inimese intuitiivseks, spirituaalseks, armastavaks, loominguliseks, tolerantseks, paindlikuks ja kaastundlikumaks. See on kristall, millega on võimalik end muuta paremaks inimeseks, kujundades ümber oma iseloomu ja aidates end pidevalt s..
143.00€
Maksudeta:119.17€
KIVISTUNUD PUIT kaelakee (ülekullatud hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
KIVISTUNUD PUIT on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval Tšehhis, Argentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teis..
249.00€
Maksudeta:207.50€
KOLLANE KVARTS on Mäekristalli ehk Kvartsi üks liikidest, millele on iseloomulikuks kollane värvus. Kohati võib Kollane Kvarts läbi kumada, eriti siis, kui Mäekristalli osakaal selles kristallis on suur. Kollast Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja Indias. Tegemist on kristalliga, m..
39.90€
Maksudeta:33.25€
KRÜSOKOLLA on sinakas-rohekas-pruun kristall, mida kõige enam leidub Tšehhis, Venemaal, Hispaanias, Austraalias, Mehhikos ning samuti ka väga paljudest teistest riikides. Mida erksam on kristalli toon, seda tugevam, võimsam ja hinnalisem see kristall on.Krüsokolla ..
96.20€
Maksudeta:80.17€
KULDOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nimetus. Kuldobsidiaanil on kõik tavalise musta Obsidiaani omadused ja lisaks veel võimendatud oskus tugevdada Aurat. Kui üldiselt teada saada,..
92.50€
Maksudeta:77.08€
KULLISILM ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti..
89.50€
Maksudeta:74.58€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevendada väga sügavaid emotsionaalseid probleeme ja samas tuua inimese ellu ka sügavat armastust. Kuntsiidi koostisosas on veidi Liitiumit, mis annab tegel..
229.00€
Maksudeta:190.83€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Kuukivile on iseloomulikeks toonideks beežikas-pruunikas-val..
46.60€
Maksudeta:38.83€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda ma..
51.00€
Maksudeta:42.50€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes eri..
35.20€
Maksudeta:29.33€
Tooted 1 kuni 12, kokku 39 tootest (4 lehekülge)
KAELAKEED, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.