Menüü
Ostukorv

GOLDRIVER ripats tilk (metall)

GOLDRIVER ripats tilk (metall) EHTED
Uus
GOLDRIVER ripats tilk (metall)
10.30€
Maksudeta: 8.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GOLDRIVER ripats tilk (metall)

GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head kuulsust või populaarsust ja elujõudu. Goldriver aitab energiat säilitada eesmärgi jaoks ja ei lase mõtteid eemale viia, et eesmärk saaks ühel päeval täidetud. Kui kannad Goldriverit, siis alati unista või keskendu ühele eesmärgile, siis aitab seesama kristall sulle just sellesse teemasse head õnne tuua. 

Tavaliselt meeldib Goldriver inimestele, kes on väljapoole elavad, ja hoiab eemale neist, kes on liialt arglikud. Seda kõike sellepärast, et Goldriver ise vajab töö tegemiseks veidi lisaenergiat. See tähendab seda, et Goldriver vajab, et Päikesepõimik juba teeks veidi tööd. Kui Päikesepõimik töötab, siis on inimene  julgem ning elurõõmsam. 

GOLDRIVERI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui sind lummab Goldriveri kristalli välimus, siis on see ilmselge märk selle kohta, et see kristall on nõus sinuga koostööd tegema ja ka selle mõju toimib sinuga. Nii on tegelikult iga kristalliga, aga Goldriver võtab just enda hoole alla inimese, kellele ta soovib edasi anda jõudu enda unistuste täitumiseks.

- See on kristall, mis suurendab ambitsioonikust ja seda selle positiivses mõttes, aidates sul olla aktiivne ja andes sulle soovi tegutseda millegi nimel, mida sa enda ellu soovid tuua. Goldriver aitab selle kandjasse tuua ambitsioone, mida on võimalik sul selles elus saavutada. Aitab tagasi tuua elujõu ja soovi millegi nimel pingutada. Goldriver annab väga palju jõudu tegutsemiseks. 

- Aitab sul olla heatahtlik ja blokeerib negatiivseid emotsioone, mis tekivad kellegi poolt kriitika saatmisest. Soovitan kriitika kohta eraldi artiklit lugeda, sealt saad ehk aimu selle kohta, mis see võib inimesega teha. Selle artikli leiad SIIT.

- Goldriver on selline kristall, mis aitab sul enda püstitatud eesmärgi või unistuse poole liikuma hakata. See hakkab tööle kõige paremini nii, kui sa hoiad enne kasutamisele võtmist seda kristalli enda käes ja saadad selle kristalli sisse mõttelise soovi. Seejärel hoiad esimese öö padja all ja enne uinumist soovid oma soovi ning keskendud endale seatud eesmärgile. Jääd sellise emotsiooniga unne ja järgmisel hommikul hakka seda kristalli kandma. Kanna seda konkreetset talismani senikaua, kuni sa oled jõudnud ihaldatud tulemuseni. 

Seda ei pea iga päev kandma. Kui sa ei kanna, siis hoia seda kristalli pigem padja all ning puhasta korrapäraselt Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal.

- Kristall, mis sobib kõikidele kandmiseks, kes vähegi tunnevad, et neil on lisajõudu vaja. Sobib koos Punase Jaspise või Oranži Kaltsiidiga kandmiseks, kui soovitakse vabaneda pidevast väsimustundest.

- Goldriveri kandmine on kasulik nii täiskasvanud inimesele kui ka lapsel on seda soovitatav kanda. Seda kõike sellepärast, et Goldriveril on oskus tuua sinuni häid mõtteid. See aitab olla õnnelik, positiivne, elurõõmus ja aitab nalja teha ning sellest aru saada. 

Mariami Jaspist ja Goldriverit on kasulik korraga ehtena kanda, nende kombineerimisel tekib vägi, mis aitab sinu ärilisi, materiaalseid ja tööalaseid unistusi täide viia. Need kaks kristalli suudavad ühendada enda väe, ja kui sinu sees on selliseid unistusi, siis need hakkavad sinu Auraväljas looma sinu unistuste täitumiseks vastavat õnneenergiat, aidates ühel päeval sul jõuda sinna, kuhu sa oled unistanud jõuda. Kaks kristalli, mis aitavad sinu ambitsioone reaalsuseks muuta.

- Head Karmat unistuste täideviimiseks saab aktiveerida just Goldriveri kandmisega, kuna see on kristall, mis viib unistusi ja soove täide. Kuidas Goldriver töötab? See kasutab ära sinu enda poolt teenitud head Karmat ning viib selle kaudu sinu soovid täide. Mida rohkem on sul head Karmat teenitud, seda kiiremini suudab Goldriver need unistused täita. Loe pikemalt artiklist "6 tegu, mis aktiveerivad Karma kiirelt" SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Goldriver on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vaske.


- Elujõu puudumine, energia puudumine, elule alla heitmine, lootuse kaotamine, stress. Kantakse ka liigse mao ärrituvuse korral. Aitab, kui pidevalt tunned, et magu valutab või on lihtsalt paha enesetunne seedimise pärast.

SAKRAALTŠAKRA

Goldriverit kanna võimalikult pika paela või keti otsas, et see suudaks Sakraaltšakrani ulatuda ja enda energiat edasi anda. Sakraaltšakras aitab Goldriver eemaldada muremõtted, mis on tekkinud tööga. Kas siis hirm, et sa ei saa hakkama, et sa ei ole rahul tööga või aitab lahti saada ka tundest, et sa ei taha tööd teha. Kui sa soovid Goldriveri tavalist kristalli kasutada Sakraaltšakra tervendamiseks, siis sellisel juhul sobib selle kristalliga mediteerimine.

SODIAAK

Üldjuhul mõjutab Goldriver kõiki sodiaagimärke võrdselt.

NUMEROLOOGIA

Goldriver on 4. sünnikuupäeva õnnetalisman, mis toob sellel kuupäeval sündinule juurde oskust enda unistuste poole liikuma hakata. Goldriver motiveerib, inspireerib ja julgustab enda unistusi täide viima. Lisaks sellele toetab Goldriver 4. kuupäeva ka positiivsusega ja ei lase sellel kuupäeval sündinul end üle töötata. Õpetades piiri pidama oma töö suhtes ja suunates number 4. enda elu nautima.

Kõige võimsamalt mõjub Goldriver siis, kui sa soovid ning unistad samal ajal, kui sa seda kasutad. Seda sellepärast, et see on unistuste ellu tooja! 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Goldriverit võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Seedripuu või Muskaatpähli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3,2x2,4x0,7. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.