Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus

VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
Enim müüdud
VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus

Võimalikud valikud

Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seepide ja puhastusvahenditega ning vältida tuleks nende kokkupuudet juukse- ja kehahooldustoodetega.

VIKERKAARE HEMATIIT on tugevalt maandava toimega kristall, aidates lahti saada pingest, stressist ja muremõtetest. Sobib ideaalselt inimesele, kes kaldub ülemuretsema ja -mõtlema. Sobib energiate maandamiseks ja iseenda tasakaalustamiseks.

Vikerkaare Hematiit on naturaalsest Hematiidist sõrmus, mis on kombineeritud Götiidiga. Götiit annab Hematiidile vikerkaare värvides tooni. See muudab Hematiidist sõrmuse läikivaks ja valguse käes liigutades värvimuutvaks. See on tõeline mineraalide kooslusest tekkinud kunstieos. Andes Hematiit sõrmusele vapustavalt ilusa välimuse. Götiit on rauda sisaldav mineraal.

Vikerkare Hematiit tõmbab iseendasse negatiivset energiat nii selle kandjast kui ka keskkonnast, milles see eksisteerib. Muutes selle tugevaks kaitsekristalliks ja energiate puhastajaks. Tänu sellele toimele, tuleks seda kristalli aeg-ajalt puhastada, et eemaldada sellesse kogunenud negatiivset energiat.

Tegemist on kristalliga, mis aitab tuju parandada ja positiivsust juurde süstida. See muudab selle kandja päeva rõõmsameelsemaks ja tasakaalukamaks, aidates kaasa optimistliku ellusuhtumise saavutamisele.

NUMEROLOOGIA

Vikerkaare Hematiit on õnnekristall neile, kelle eluteenumber on 9. See kristall suurendab selle inimese loomulikku õnneenergiat, aktiveerides Auraväljas õnneenergia kasvamise ning tuues palju inspiratsiooni enda unistuste täide viimiseks. Vikerkaare Hematiit kaitseb ka kurbuse, stressi ja negatiivsuse eest. Muudab eluteenumber 9 kandja spirituaalsemaks ja aitab kaasa enda elueesmärgi mõistmisele, avades silmad just seal, kus neid on vaja avada. Aitab tunnetada, mida on vaja suhetest õppida ja kuidas on vaja iseennast muuta. 

Vikerkaare Hematiiti võid laadida Šampanja Aura geoodil. Puhasta vähemalt korra kuus Tsitronella viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Sõrmuse laius on 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.