Menüü
Ostukorv

GEOODID

GEOODID
 
AHHAAT geood AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka R..
9.50€
Maksudeta:7.92€
Need AHHAAT geoodid on müügis komplektina ehk 2 geoodi paaris. Kõik paarid näevad erinevad välja, kuid paarilised ise on teineteisega sarnased. Geoodide värvus varieerub beežist kuni musta toonini. Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mill..
32.00€
Maksudeta:26.67€
Suured AHHAAT geoodid on kõik unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja nendest, mis on pildidel. Kõik geoodid on Maa ise loonud. Geoodide värvus varieerub alates beežist siniseni kuni tumehalli toonini välja. AHHAAT on oma mine..
49.00€
Maksudeta:40.83€
AHHAAT geoodid on kõik unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja nendest, mis on pildidel. Kõik geoodid on Maa ise loonud. Geoodide värvus varieerub alates beežist siniseni kuni tumehalli toonini välja. AHHAAT on oma mineraaliom..
20.90€
Maksudeta:17.42€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    Ahhaat geoodi karbi sisse mahub äärmisel juhul väike sõrmus või ehe. AHHAAT on oma mi..
36.90€
Maksudeta:30.75€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendades telepaatiliste ja teiste spirituaalset võimete edenemist. Soovitan seda ainueksemplari sulle, kui soovid enda võimeid arendada.AKVAMARIIN on v..
1 299.00€
Maksudeta:1 082.50€
AMETÜST geood AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse eht..
8.00€
Maksudeta:6.67€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse eht..
159.90€
Maksudeta:133.25€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.     AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kant..
13.60€
Maksudeta:11.33€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud. ARAGONIIT GEOOD ehk Aragoniit Tähtkristall on tipuline kristall, mis meenutab tähte. Ara..
6.50€
Maksudeta:5.42€
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb..
20.30€
Maksudeta:16.92€
HEMATIITKVARTS on Hematiidi ja Kvartsi segukristall, millel on olemas kõik Hematiidi omadused ja lisaks Kvartsi ehk Mäekristalli puhastavad, energiaid võimendavaid ning aktiveerivad toimed. Mõjub väga tõhusa kaitsekristallina ja energiatervendajana. Hematiitkvarts on oma välimuselt kva..
32.00€
Maksudeta:26.67€
Tooted 1 kuni 12, kokku 30 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.