Menüü
Ostukorv

MOOKAITE lihvimata

MOOKAITE lihvimata KRISTALLID
MOOKAITE lihvimata KRISTALLID
MOOKAITE lihvimata KRISTALLID
MOOKAITE lihvimata KRISTALLID
MOOKAITE lihvimata
5.70€
Maksudeta: 4.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE lihvimata

Võimalikud valikud


MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.


Mookaite on kristall, mis aitab meil elada "nüüd ja praegu" ning nautida seda hetke, mida kogeme. Tänu sellele omadusele aitab Mookaite leevendada stressi, ülemõtlemist ja aitab ületada hirmud, mis on seotud uute kogemustega, nagu näiteks reisimine, võõras linn, võõrad inimesed, uus töökoht ja küsimused, "kuidas ma hakkama saan veel kogenemata olukordades". Mookaite kaitsvaks omaduseks on emotsionaalne tasakaal, takistades ka kõige raskemates vaidlustes/olukordades teil endasse tõmbuda ja tujul langeda.


Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kristalli hoitakse kodus, et muuta kodu rõõmsamaks ja paremaks kohaks. Eriti kasulik on Mookaitet hoida kodus peale suuremat tragöödiat ja pereprobleemide esinemist. Mookaite aitab tervendada koju tekkinud stressienergiat ja asendada selle positiivsusega. Seda selleks, et sellist asja enam kodus ja perekonnas ei juhtuks. Mookaite hoidmine eluruumides on kasulik ka sellepärast, et muuta kodu hubasemaks ja rõõmsameelsemaks.


Mookaite on üks suurimaid õnnetoojaid, mida kristallidest enda elus hoida. Mookaite muudab hinge positiivsemaks ja optimistlikumaks. Mookaitet kandes või enda kodus hoides aitab see tuua sinu ellu palju rõõmu.


Sellel kristallil on oskus tuua sinu ellu palju nalja, lõbutsemist ja meelelahutust. Sobib neile, kes tunnevad sellest kõigest puudu ja soovivad uuesti nii-öelda "elama" hakata. Mookaite aitab südamest naerda ja elu nautida. Mookaitet hoia selles ruumis, kus sinu külalised käivad. Seda selleks, et külaliste ajal oleks teie seltskonnal lõbus ja teie vestlused oleksid positiivsed. 


Mookaite on uute alguse kristall. Kui seda kanda koos mõne teise kristalliga, millel on oskus armastust ellu tuua, suhteid parandada või armastusesoove täita, siis Mookaite kiirendab selle kristalli väge. Mookaite aitab ükskõik millise armastusekristalliga koos kantuna tuua sinu ellu uut võimalust ja täpselt sellist võimalust, mida selle kõrval olev armastusekristall pakub. Kanna Mookaitet alati endaga, kui sa soovid, et sinu elu muutuks. 


Mookaitel on oskus sind uuel teekonnal toetada. Mookaite on kasulik siis, kui sa lähed reisile ja soovid reisist kogeda vaid positiivset või soovid ära kolida ning sellega endale head õnne tuua. Mookaite aitab elus muudatusi teha ja aitab sul uute olukordadega kiiresti kohaneda. Võta Mookaite kristall endaga reisile kaasa, ja kui sul on teisi reismisekristalle, siis lisa Mookaite nendega kokku. 


See on kristall, mida kingitakse neile, kes sõidavad kaugele elama. Seda sellepärast, et Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja aitab selle kandjal tuua ellu häid võimalusi ning kogemusi. 


Mookaite aitab häid ideid ja mõtteid anda. See on ideede kristall, mis toob sulle suurepäraseid võimalusi, aidates sul ise olla tark ja elust maksimumi võtta. Mookaite kristalli hoia näiteks enda kodukontoris või töö juures kontorilaua peal. Seda selleks, et töö tegemise ajal saaks Mookaite tuua sinuni häid ideid.


Mookaite kristall on väga kasulik rasedale naisele või last soovivale paarile. Mookaite tõstab viljakuse-energiat, andes naisele võimaluse viljakam olla ja seega ka lapsesaamisele suurema tõenäosuse anda. Mookaite abistab ka last ootavat naist. Mookaite annab kaasa tervendavat ja head energiat, mis aitab veel sündimata lapsel terve olla. Mookaitet võiks hoida magamistoas voodi all senikaua, kuni laps on ära sündinud. Kui laps on sündinud, siis võib Mookaite kristalli viia tänutäheks vabasse loodusesse. Seda selleks, et tänada kristalli selle abistava väe eest. 


Mookaite suurendab loomingulisust, aidates loominguliseks saada ja avada loomingulist meelt. Mookaite aitab kaasa eneseväljendamisele, õpetab enda mõtteid ja ideid füüsiliseks muutma. Mookaite suurendab oskust enda mõtteid paberile panna või ükskõik, millisel kujul väljendama. Lisaks sellele suurendab Mookaite sinu õnneenergiat, tuues sinu ellu palju häid võimalusi eneseteostuseks. 


Lapsed ja Mookaite 


Mookaite suurendab loovust ja on kasulik kristall nendele lastele, kes on kunstilembelised, muusikahimulised või kellele meeldib esineda. Mookaite toob häid ideid, mida saab kasutada valitud valdkonna eduks. Mookaite eemaldab esinemishirmu ja aitab improviseerida.


Õige suuna ülesleidmise rituaal


Noore Kuu ajal või Kuu loomise ajal on võimalik teha rituaali, mis aitab sul enda elus õige suuna üles leida. See on rituaal, mis toob sulle selgust selles osas, kus sa sooviksid end tulevikus näha, ja see annab sulle teadmise enda elutee kohta. Tee seda rituaali, kui sa tunned, et sul on vaja tõuget, mis aitaks sind sinu elus õigele teele viia.


Rituaali jaoks läheb sul vaja ühte Mookaite meditatsioonikristalli, ühte poleeritud Mookaitet, ühte lihvimata kujul Mookaitet ja Patšuliviirukit või Patšuli eeterlikku õli.


Mookaited aitavad elus võtta uue positiivse, õnneliku ja õnne täis suuna, Patšuli aga toob väga head õnne ning aitab sellel rituaalil toimida.


Rituaali tegemiseks leia üks mugav mediteerimiskoht oma kodus või kusagil mujal, kus sa soovid seda rituaali teha (rituaali tegemisel tuleb olla pikali, seega sea endale valmis üks mõnus ase). Pane enda kõrvale viirukialusele suitsema viiruk või eeterlik õli õlilampi. Aseta Mookaite lihvimata kristall Patšuliviiruki või Patšuli eeterliku õli põletamiskoha kõrvale


Sea end pikali, aseta meditatsioonikristall enda Päikesepõimiku Tšakrale (kõhu peale oma naba kohale). Võta Mookaite poleeritud kristall ja aseta see enda Kolmanda Silma Tšakrale ehk otsmikule. Nüüd sule silmad ja alusta rituaaliga. Rituaal on seotud mediteerimisega, seega alusta nii, et küsid enda käest küsimusi. Küsi endalt, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma, mis on sinu eesmärk elus, kus on see õige suund ja mida sa peaksid enda elu parandamise nimel tegema. Esita neid küsimusi täpselt nii kaua, kuni sa tunned, et sa soovid seda teha. Peale seda võta kristallid enda pealt ära ja kustuta Patšuliviiruk või õli. Rituaal on teele saadetud siis, kui sa oled püsti tõusnud.


Mookaite meditatsioonikristalli saad hiljem kasutada teistes meditatsioonides, kuid poleeritud ja lihvimata Mookaite tuleb sul ühte kotti panna ning jätta need enda koju Põhja-ilmakaarde, kus asub eriala- ning eneseteostamise nurk. Jäta need sinna seniks, kuni oled elus uue suuna kätte saanud. Kui sa oled sellel uuele teekonnale jõudnud, siis vabasta need kaks kristalli tänutundest vabasse loodusesse.


Nüüd on vallandunud energiad, mis aitavad sul enda õige suuna üles leida. Sa hakkad peale seda tundma ja kogema, et sul tekivad visioonid, mõtted ja ideed.


Otsuste langetamine 


Kombineerides Mookaite Verekiviga ning neid kristalle kaasas kandes, aitavad need otsuseid langetada. Eriti kasulikud on need kristallid siis, kui käsil on elumuudatused, mis on tingitud lahku minemisest, töökoha kaotamisest jne.


RAVITSEMINE  


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
  
- Mookaite aitab tervendada neeruprobleeme, tugevdada ja tervendada põit, tasakaalustada veresuhkru taset ehk maandada kõrget veresuhkrut. Sobib neile, kes ei armasta vett juuta. Mookaite kandmine aitab sul veevajadust suurendada ja tekitab selle järgi isu.


- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi aeglustada, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.


- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud nii-öelda "ärakukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.


- Tasakaalustab rasedate emotsioonide kõikumist. Vee-eliksiir suurendab rasedatel vitamiinide omastamist.


PÄIKESEPÕIMIK


Kõige enam töötab Mookaite Päikesepõimiku tervendamisel, aidates vabaneda füüsilistest probleemidest, mis Päikesepõimikus eksisteerivad. 


SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAT, olles Veevalaja üks põhilisemaid õnnekristalle. Teiselt mõjutab kõige enam see KALJUKITSE ja alles siis teisi tähemärke.


Mookaite on Veevalaja õnnekristall, mis süstib talle optimismi ja aitab negatiivseid külgi mahendada. See kristall aitab tal elus väga palju saavutada. Hoiab Veevalajat motiveerituna, inspireerituna ja tegusana ning loob soodsaid eneseteostusvõimalusi.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


ASTROLOOGIA


Mookaite on stabiliseerija, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus sind tasakaalukamaks muuta. See aitab sul korraga mitmeid asju ajada ja teha nii, et sa segadusse ei satuks. Erilist segadust põhjustavad Ahvi-, Kuke-, Draakoni- ja Mao-aastad. Nendel neljal astroloogilisel aastal on Mookaitet väga kasulik kanda, et ennast nendel aastatel hästi tunda.


Mookaite on Tulekuke aasta kristall, mis toob sellel aastal kandes sulle head õnne, positiivsust, küllust ja kõike head, mida Tulekukel sulle pakkuda on. Igal aastal on omad positiivsed ja negatiivsed energiad, mis see inimestesse edasi kannab. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sul astroloogilisest aastast võtta kõike head ja suurendada sinu õnne selleks aastaks. Tulekuke kristall on Mookaite ja seda on soovitatav kanda terve selle aasta vältel.


Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.