Menüü
Ostukorv

MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE

MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE

Massaaži- ja mediteerimise kristallideks peetakse lapiku kujuga kristalle ning erinevaid massaažisauasid. Need kristallid on valmistatud spetsiaalse kujuga, et nendega oleks mugav kristalliteraapiat teha nii iseendale kui ka teistele.

Mediteerimise jaoks kasutatakse neid kristalle, mis on lapiku kujuga. Neid hoitakse enda käes ja asetatakse enda erinevate Tšakrate peale. Igal kristallil on oma oskus aidata sind erinevat sorti meditatsioonis. Kristallidel on vägi, mis aitab sind teatud hingefaasi viia, teatud energiaid sinu sisse läbi meditatsiooni suunata ja sinu Auras olevaid energiaid filtreerida.

Kristallidega tehtav massaaž lisab lisaväärtust erinevat sorti massaaživõtetele. Nii kristallide massaaž kui ka meditatsioon aitab tervendada inimese hinges olevaid Tšakraid ja Aurakeha.

Kristallid aitavad sinu hingel terveneda ja su spirituaalset teekonda edukalt edasi viia.

Pea meeles, et massaaži- ja meditatsioonikristallidel on kõigil erinevad ainulaadsed omadused. Seega soovitan kristallide toimete kohta lugeda, et  leida üles just see tervendav väeese, mida sul on vaja.

Kui teed teistele kristallidega tervendust, siis on ülioluline see, et sa puhastad alati peale teraapia lõppemist kristallid ära. Puhasta need Salvei, Palo Santo või erinevate viirukite suitsudega.

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suu..
3.60€
Maksudeta:3.00€
AMASONIIT on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasakaalu, enesetervendavat väge ja kaitseingliga ühenduse loomist. Amasoniit on imeline igal tasandil, aidates sind kui vajad energiaid, mida on Amasoniidil kinkida.Amasoniit on rohekas-sina..
9.00€
Maksudeta:7.50€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Bolii..
7.30€
Maksudeta:6.08€
ANGELIIT on pärit ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaal, Poolas, Liibüas, Mehhikos ja Egiptuses. Need on piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. Angeliit on Inglitekristall ja selle reedab ära ka juba selle..
9.90€
Maksudeta:8.25€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Ser..
11.90€
Maksudeta:9.92€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud energiad. Bretšastunud Jaspis on Jaspis, mille koostisosas on ka Hematiidi kristalli. Bretšastunud Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks punakas..
8.90€
Maksudeta:7.42€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa või kuldne läige, mis Bronsiidi seest läbi käib, sümboliseerib jõukust ning küllust. Bronsiiti kaevandatakse peamiselt Austriast. Bronsiit on m..
7.50€
Maksudeta:6.25€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil. CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane strukt..
7.70€
Maksudeta:6.42€
DUMORTJERIIT on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lanka ja Namiibia. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitut kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia ..
5.90€
Maksudeta:4.92€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. S..
39.90€
Maksudeta:33.25€
GAGAAT on kaitsekristall, nagu kõik teisedki musta värvi kristallid. Gagaat kaitseb kõige selle eest, mis liigub, aga ei ole nähtav inimese silmadele ehk energiate eest. Gagaat kaitseb halbade hingede eest, kes võivad majas elada ehk negatiivse majavaimu eest. Gagaat kaitseb needuste edastamise..
6.00€
Maksudeta:5.00€
GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagas..
11.20€
Maksudeta:9.33€
Tooted 1 kuni 12, kokku 56 tootest (5 lehekülge)
MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.