Menüü
Ostukorv

ATLANTISIIT lapik

ATLANTISIIT lapik KRISTALLID
ATLANTISIIT lapik KRISTALLID
ATLANTISIIT lapik KRISTALLID
ATLANTISIIT lapik KRISTALLID
ATLANTISIIT lapik
11.90€
Maksudeta: 9.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ATLANTISIIT lapik


ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Serpentiin Jaad ja lillakad-mustjad laigud annab sellele kristallile Stihhiit. Seega on Atlantisiit kahe kristalli kooslusest tekkinud kristall. Meie kaunid Atlantisiidid on pärit Austraaliast ja seda leidub ka Tasmaanias. Atlantisiit kuulub oma energia pärast kõrgema klassi kristallide hulka, mida võiksid kasutada need inimesed, kes juba kristallide maailmaga on tuttavad. Atlantisiit vajab täit pühendumist, kui seda kasutada ja sellepärast ei soovita ma seda üheks esimeseks kristalliks enda kasutusse võtta.


Atlantisiit on tugev kaitse kristall, millega kaitstakse kodu, vara, inimesi, loomi, kinnisvara või saatuse poolt antud annet. Selleks on hea, kui Atlantisiidi kristall oleks ükskõik kus sinu lähedal, kui soovid enda saatust kaitsta. Atlantisiidi kristalli võib viia külluse nurka, raha karpi või kinnisvara dokumentide vahele, et see aitaks vara kaitsta. Atlantisiidi kristalli võib hoida kontori ruumis või töö juures, kui soovitakse oma töö edu hoida. Atlantisiidi kristall viiase armastuse kristallide keskele, kui soovitakse suhet tugevdada. 

Atlantisiidi kristalli kantakse reisides või liigeldes kaasas, et tagada endale veelgi tugevam kaitse ebaõnne ja ohu eest. Atlantisiidi kristalli võib lisada reisimise komplekti lisa väe andmiseks. 

Atlantisiidi kristalli on seotud kaitseinglitega, kuna sellel on oskus avada inimese Auras dimensioon, mille kaudu inglid inimestega ühendust saavad. Atlantisiidi kristall toimib, kui seda kaasas kanda või, kui see Ingli-, Astraali või intuitsiooni tugevdavate kristallide komplekti lisada ja see komplekt magamistuppa panna. Atlantisiit sobib ideaalselt kokku Angeliidi ja Tselestiidiga samalaadse veelgi tugevama toime kätte saamiseks.

Atlantisiit aitab hoida sinu uskumusi ja ei lase kellegi "õelal" sinu uskumusi maha teha ega sind kahtlema panna. Atlantisiit tugevdab sinu isikliku usku iseendasse ja enda mõtete jõusse. Atlantisiit õpetab koos kaitse inglitega sind alati uskuma ja lootma. 

Atlantisiidi kristalli enda lähedal hoidmine või enda majas hoidmine aitab sinu isiklikel inglitel sinu juures püsida ja ei luba neil ära kaduda. Sinu õnn sõltub sinu inglite tugevusest ja Atlatisiit toob neile jõudu sinu kaitsmiseks ning abistamiseks.

Atlantsiit aitab avada sinu meeli eelmiste elude mälestuste jaoks, tuues neid sinu unenägudesse, aidates sul ka mõista, kes sa olid ja miks just tema. Atlantisiit avab hinge iseenda jaoks ja avab selles olevad mälestused. Lisaks Atlantisiidile on veel väga palju erinevaid kristalle, mis sind aitaksid nagu näiteks Preseli, Rüoliit või Aqua Aura

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni ja tervendus kristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Atlantisiidi massaaži võib teha üle keha erinevale piirkonnale. Seda sellepärast, kuna Atlantisiidi vägi suudab joondada kõiki Tšakraid, siis sellega tehtud ülekeha massaaž on väga kasulik.

- Atlantisiidi massaaži võib teha ka Südametšakrale eraldi, et see tervendaks minevikuvalu, mis ei lase täna armastust tunda ja armastust nautida.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse kristalli mediteerimise ajal mõlemas käes. Mediteeritakse rätsepistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata. 

- Atlantidiidi meditatsioon aitab sinu Tšakraid joondada ja nendele tervendust anda. Kui sa tunned, et sa ei ole iseendaga rahul, siis sinu Tšakrad ei pruugi omavahel koostööd teha. Sellisel juhul on väga kasulik Atlantisiidiga mediteerida. Seda selleks, et Tšakrad saaksid omavahel ühenduses olla ja selleks, et sinu üleüldine enesetunne saaks paremaks muutuda.

- Lapsel on väga kasulik Atlantisiidi kristalli kasutada ja käes hoida selleks, et see aitaks tal iseennast paremini mõista. Atlantsiit aitab lapse hingel oleva rahutustunde, segadustunde ja närvilisuse vabaks lasta, asendades selle teadlikkuse ja tasakaaluga.

- Atlantisiidi meditatsiooni on kasulik teha neil, kes tegelevad inimeste abistamise või tervendamisega. Enne teraapiat on hea iseendale meditatsiooni teha. Atlantisiidi vägi suurendab tervendaja jõudu ja valmistab Aura tervendamiseks ette.

Eelmiste elude mälestuste üles äratamine

Atlantisiidi meditatsioon on selleks, et avada enda ülemisi meeli mineviku mälestuste meenutamiseks. See meditatsioon võib tuua sulle kohe mediteerimise käigus neid visioone. Kuid võib tuua neid ka läbi une või järgmistel päevadel. Kõik sõltub sinu enda spirituaalsuse-tasemest.

Võta kaks Atlantisiidi kristalli, küünal ja Palo Santo rituaalitaime tükk. Seda selleks, et viia end meditatsiooni, mis aitaks sul üles äratada enda eelmiste elude mälestusi.

Leia endale mugav koht, kus sa saad mediteerida ja sea end valmis. Pane küünal põlema ja sea Palo Santo selle sama küünla leegi seest suitsema. Meditatsiooni käigus sea Palo Santo pidevalt uuesti ja uuesti  suitsema, kui sa seda soovid. Kui sa oled hingelt valmis mediteerima, siis aseta mõlemasse kätte endale Atlantisiidi meditatsiooni kristall. 

Nüüd hakka keskenduma sellele soovile, et sinu sees avaneksid eelmiste elude mälestused. Keskendu kõigele sellele, mida sa soovid ja tahad näha. Küsi enda mõtetes seda, et need teed avaneksid sinu hinges, mille kaudu sul on võimalik seda informatsiooni näha ja kogeda. Meditatsiooni käigus võiksid sinu silmad aeg-ajalt kinni olla, et sa suudaksid kiiremini meditatsiooni seisundisse minna.

Samal ajal puhastab Palo Santo vägi sinu Auraväljas sinu kõige kõrgemaid Tšakraid, kus see informatsioon ka pesitseb. Aidates avada kanalid, mille kaudu sul on võimalik enda eelmisi elusid mäletada.

Mediteeri senikaua, kuni sa soovid ja kuniks sa tunned, et sa oled oma esitatud palve teele saatnud. Kui oled meditatsiooni ära lõpetad, siis peaksid enda sees väga suurt rahu tundma. Seda ühel väga kindlal põhjusel - Atlantisiit rahustab sinu Auravälja ja kui ta avab sinu ülemisi meeli, siis sa peaksid tundma end väga hästi ning lõõgastunult.

Sellist meditatsiooni võid teha täpselt siis, kui sa ise soovid. Eriti hea on seda meditatsiooni teha vahetult enne magamajäämist. Seda sellepärast, et läbi une saad sa suurema tõenäosusega sellist väärtuslikku informatsiooni, nagu on selleks eelmiste elude mälestused. Samal õhtul, kui sa Atlantisiidi meditatsiooni teed, võid Atlantsiidid ka enda padja alla panna. Hiljem hommikul puhasta need ära.

Enda Tšakrate joondamine

Tšakrate joondamiseks võta kaks Atlantisiidi kristall, ja kui soovid, siis ka männi küünla ningSalvei rituaalitaime. Seda selleks, et need saaksid sul aidata täiuslikult seda meditatsiooni teha. See meditatsioon aitab sul enda Tšakraid tööle panna ja omavahel nendele harmooniat luua. Joondatud Tšakrasüsteem aitab omakorda sinu elukvaliteeti parandada ja sinu spirituaalset arengut kiirendada.

Selleks, et mediteerida sea küünal põlema ja Salvei suitsema. Nüüd võta Atlantisiidid enda kätte ja keskendu sellele, kuidas sinu Tšakrad avanevad ning hakkavad tööle. Visualiseeri, et sind ümbritseb tugev Tšakrasüsteem, mis avab sinus jõu, energia ja arengu. Visualiseeri meditatsiooni ajal täpselt nii nagu sa soovid seda teha. Peaasi on see, et rõhk oleks sinu Tšakratel. Keskendu erinevatele värvidele, mis on Tšakratega seotud. Keskendu punasele, oranžile, kollasele, rohelisele, helesinisele, sinisele ja lillale. Keskendu nende värvidele täpselt sellises järjekorras, nagu ma sulle siia need kirja panin. Kujuta ette, et kõik need värvid eksisteerivad sinu Tšakrasüsteemis. Mediteeri täpselt senikaua, kuni sa soovid seda teha.

Küünal ja Salvei vägi aitavad sinu Tšakrasüsteemi joondada ning elimineerida sealt kinnijäänud energiad. Seega, kui sa mediteerid, siis sa sellega tasakaalustad ja tervendad enda Tšakraid.

Sõnni sodiaagi kristallteraapia


Atlantsiit on Sõnni kristall, mis aitab tal saavutada elus seda, mida ta soovib saavutada. Aidates unistustele ja unelmatele füüsilist kuju luua. Atlantisiit turgutab Sõnni hinge ja toob tema ellu head õnne. Soovitan Atlantisiiti Sõnni kodus hoida tema enda foto peal, et see kaug kristallteraapia kaudu saaks Sõnnil aidata head õnne pidevalt enda elus hoida. Selleks asetatakse foto laua peale ja kristall foto peale. Selle sama foto peal võib Sõnn hoida ka teisi enda sodiaagi õnnetoovaid kristalle. Kindlasti tuleks sellel fotol olevaid kristalle igakuiselt rituaaltaime suitsuga puhastada. Soovituslikult Salvei või Kadakaga


Töökristall

Töö kristallina on Atlantisiit nende õnne talisman, kelle töö on seotud elude päästmisega või eluohtliku ametiga. Atlantsiit toob töö õnne ja kaitset: Päästeameti töötajatele, tuletõrjujatele, politseinikele, eriüksusese töötajale, arstile jne.

Inglisõnumid

Atlantisiit on hea abiline pendli töös, aidates paremini pendliga ühendust saada ja läbi selle enda alateadvusest või inglite käest sõnumeid saada. Kui Atlantisiidi kristalli pendliga koos hoida (soovituslikult pendli kotis koos pendliga) aitab see kristall pendlil paremini tööd teha ja küsimusi esitades aitab kaitseingel neid sõnumeid tuua. 

Feng Shui

Feng Shui järgi on Atlantisiit seotud Kagu piirkonnaga, mis omakorda on seotud kodu külluse ja eduga. Atlantisiiti võib hoida rahakarbis või mõne küllusliku taime mullapalli peal, nagu näiteks ahvileivapuu peal. Ahvileivapuu peal hoimine on ka seepärast hea, kuna kui seda taime kasta, siis Atlantisiit saab veega kokku ja vesi aitab selle kristalli seest tuua küllust välja. 

Atlantisiidi üks minu lemmikuid omadusi on see, et sellega saab parandada kodusid või elamispindu, kaasaarvatud maad, millel on olnud ebaõnn või kus on surm üle käinud. Atlantisiiti maetakse põõsaste, puude alla või maja vundamendi sisse, et see ravitseks sealset negatiivset ja karmaatilist energiat. Atlantisiit aitab vabastada kurjast, mis kord õuele on saabunud, aidates ebaõnnel majast väljuda. 


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Atlantisiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

- Atlantisiiti kasutatakse kristalliteraapia andmiseks järgmistele probleemidele: Lihaskrambid, lihase probleemid, kuiv nahk, surma hirm,  menstruaalprobleemid.

TŠAKRA

Päikesepõimik ja Südametšakra. Kandke Atlantisiiti talismanina Südametšakra kohal või siis Päikesepõimiku kohal. Südametšakra tervendamine Atlantisiidiga on sellepärast kasulik, et see aitaks selle kandjal armastust vastu võtta.

Atlantisiidi üks minu lemmikuid omadusi on see, et sellega saab parandada kodusid või elamispindu, kaasaarvatud maad, millel on olnud ebaõnn või kus on surm üle käinud. Atlantisiiti maetakse põõsaste, puude alla või maja vundamendi sisse, et see ravitseks sealset negatiivset ja karmaatilist energiat. Atlantisiit aitab vabastada kurjast, mis kord õuele on saabunud, aidates ebaõnnel majast väljuda. 

SODIAAK

Tähemärgilt toob Atlantisiit spirituaalset kaitset SÕNNIDELE, aidates kaitsta selle eest, et ta ise selles elus endale väga suuri karmaatilisi võlgu külge ei korjaks. Aitab vältida olukordi, mis võivad mõjuda tuleviku suhtes laastavalt. Atlantisiit on kristall, mis aitab Sõnnile head õnne tuua enda soovide, unistuste ja unelmate täide viimiseks. Atlantisiit on kristall, mis suudab hingelise rahulolu loomise nimel tööd teha. Soovitan Sõnnil Atlantisiiti kanda eluperioodil, kus soovitakse enda ellu head õnne ligi kutsuda ja enda unistustele füüsilist kuju anda. Loe artiklit selle kohta, mida sa peaksid SÕNNI sodiaagi kohta teadma. Selle artikli leiad SIIT.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati selle koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid säilitaksid oma jõudu võimalikult kaua.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Atlantisiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Tüümini eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.