Menüü
Ostukorv

TIIGRIRAUD poleeritud

TIIGRIRAUD poleeritud KRISTALLID
TIIGRIRAUD poleeritud KRISTALLID
TIIGRIRAUD poleeritud KRISTALLID
TIIGRIRAUD poleeritud KRISTALLID
TIIGRIRAUD poleeritud
0.70€
Maksudeta: 0.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRIRAUD poleeritud

Võimalikud valikud

TIIGRIRAUD on üks Tiigrisilma vormidest, mis on kombineeritud mineraal tavalisest ehk kuldsest Tiigrisilmast, võimsast kaitsvast Hematiidist ja äärmiselt tugeva energia laenguga Punasest Jaspisest. Seega Tiigriraud omab kõigi nende kolme kristalli põhiomaduste kombinatsiooni, milleks on energia kaitse ja energia andmine. Tiigriraud sobib kõigile, kes tunnevad, et nad ei suuda iseenda elu üle kontrolli saavutada või ei suuda end äärmiselt ülevoolavate ja jõuliste inimeste eest kaitsta. Tiigriraua kandmine talismanina on kõige võimsam siis, kui seda kannab mees. Meestele mõjub Tiigriraud paremini, kuna see kristall kannab mees energiat endaga kaasas. 

Tiigriraud kaitseb energiavampiirluse, energia kadumise, energia röövimise, kurbuse tekkimise, negatiivsete mõtete tekke ja pideva väsimustunde eest. Tiigriraud suurendab kõikide Tšakrate energiaid, aidates taaselustada ka väga kinniseid Tšakraid. Seega on Tiigrirauas peaaegu kõik olemas, mida kristalliteraapiast soovida, kui soovitakse Tšakraid tervendada. Tiigrirauda soovitan mina ennekõike kasutada meestel, kuna see kannab meesenergiat endas, mis tähendab, et Tiigriraud annab meestele positiivset egoismi ja suurendab nende mehelikkust.

Tiigriraud aitab vanade probleemidega silmitsi seista ja neile lahendusi leida. Aitab ka kõige valusamate mälestustega vastakuti seista ja lõpparve teha nendega. Tiigriraud aitab vanast armastusest või vanast vihast lahti saada, mis on tekkinud inimese vastu, keda on kord armastatud, aga elu keerdkäikude tõttu põlgama hakatud. Viha on meie enda sees ja sellest tuleb lahti saada, kuna see teeb vaid meile endale liiga. Viha on kui mürk, mida me joome, aga samalajal eeldame, et keegi teine saab sellest kahju.

Kui esineb suhteprobleeme, siis hoia Tiigrirauda igapäevaselt enda lähedal. Tiigriraud on kristall, mis aitab suhtealaseid probleeme lahendada ja neid õige suhtumisega vältida. Tegemist on kristalliga, mis aitab nõrka suhet koos hoida, minevikus tehtud vigu andestada ja edaspidiseid vigu vältida. See on suhetetervendaja-kristall, mis annab sulle võimaluse üles ehitada suhe ka kõige raskemas situatsioonis.

Tiigriraud suurendab füüsilist jõudu, energiat, suurendab tahtejõudu, pealehakkamist ja aitab elada inimesel nii, et ta ei loodaks mitte kellegi teise peale. Tiigriraud annab selle kandjale jõudu selleks, et kõik vajalik ise ära teha ja korda saata. Tiigrirauda kasutatakse noorte inimeste motiveerimiseks ja laiskusest lahti saamiseks.

Tiigriraud sobib neile, kes on tööga end üle koormanud ja ei suuda iseennast enam leida. Tiigriraud aitab taastada inimese energiavarusid ja uuesti õigele rajale tagasi lükata. 

Tiigriraud on heade ideede kristall, aidates jõuda vägevate mõteteni, mis võivad sinu ellu edu ja õnne tuua. Selles kristallis on Tiigrisilma, mis sümboliseerib head õnne, küllust ja rikkust. Selles on ka Hematiiti, mis aitab õigeid otsuseid langetada ja vältida endale kahjulike sammude tegemist. See on kristall, millelt on sul palju kasu saada, kui soovid midagi ise luua. Kanna seda enda õnnetalismanina.

Hoia Tiigrirauda enda lähedal, kui oled tundlik ebakindlusele. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul olla enesekindel ka sellistes olukordades, kus keegi teine annab sulle põhjuse olla ebakindel. Tiigriraud on ennekõike kasulik sulle, kui sa oled tihtipeale ebakindel. See aitab välja juurida inimese seest ebakindluse, mille on põhjustanud näiteks minevikus mõni intsident, lapsepõlves tähelepanu puudus või pidev maha tegemine enda perekonna või kellegi teise poolt. Tiigriraud aitab alateadvust tervendada, seda osa sinus, mis vallandab ebakindluse. Kui see on sinu jaoks probleem ja soovid end selle koha pealt aidata, siis lase Tiigriraual enda sees energiad paika loksutada.  

Julgus, tugevus, vastupidavus

Tiigriraud on üks parimaid kristalle madala enesehinnangu, jõuetuse, energia puuduse, julguse puuduse ja nõrga enesekindluse korral. Tiigriraud muudab inimese tugevaks, vastupidavaks ja julgeks. Tegemist on kristalliga, mis aitab silmitsi seista olukordadega, mis sind hirmutavad või viivad sind mugavustsoonist välja. Kanna seda kristalli, et õppida olema tugevam inimene. 

Kaitse

Teiste inimeste raevuhoogude eest aitab sind kaitsta Tiigriraua kristall. Kanna Tiigrirauda, et end eemale hoida olukordadest, kus keegi teine osutab sulle mürgiseid sõnu ja kasutab alatuid võtteid. Tiigriraud loob sinu ümber tugeva Aurakaitsekilbi, mis suudab sind õigel ajal eemaldada inimesest, kes toovad sulle paksu pahandust kaela. 

Feng Shui

Tiigriraud kannab edasi tule elementi, mis tähendab seda, et see sobib kodu Lõunapoolsemasse tuppa. Tiigriraua sinna viimine või mõne taime mullale asetamine aitab kogu perekonna energiavarudel kiiremini taastuda. Tiigriraud aitab lahendada erinevaid suhte probleeme ja draamasid, kui see on sinna viidud.

Kontor/töö/laud

Asetage Tiigriraua kristalle enda töö laua peale, kui te tunnete, et teil on vaja motivatsiooni ja töö kirge. Tiigriraud toob edu pikaajalistele töö protsessidele, projektidele ja aitab keerukates ülesannetes võitjana välja tulla. Tiigriraua kristall motiveerib kõige enam mehi oma tööd tegema. Sobib ka mehele, kes on kaodanud ära igasuguse töö tegemise isu või soovi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tiigriraud on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.


- Tervendamise eesmärgil võivad kanda Tiigrirauda mehed, kui nende libiido on madalaks jäänud või on kimbutamas mõni meestehaigus.

- Ennekõike kasutatakse Tiigrirauda Juurtšakra tasakaalustamiseks, kui me räägime Tšakra süsteemist.

- Tiigrirauda kantakse sünnituse ajal, et kaitsta ema ja last ohtude eest, mis võivad selle käigus tekkida.

- Tiigriraua talismani soovitan pikaajaliselt kanda neil, kellel on selgroog nõrk või on kogenud traumat selles piirkonnas. Pikaajalisel kandmise aitab Tiigriraud sellel terveneda ja eemaldab ka valud.

JUURTŠAKRA

Tiigriraud suudab kiiretoimeliselt paika panna Tšakra süsteemi esimese Tšakra. Kui sa tunned, et ei suuda enda mõtteid koondada, oled segaduses, kiirel ajal ei suuda enda sisemist häält kuulata või tunned pidevalt imelikku ärevust, siis Tiigriraud on õige kristall sinu jaoks. Tiigriraud suudab Juurtšakrat tervendada ja kui see on tasakaalus, siis sa ei tunne selliseid tundeid. Sellisel juhul oled sa vana rahu ise, suudad adekvaatselt erinevaid olukordi hinnata ja sellega suureneb ka sinu otsustusvõime. Et Tiigriraud saaks sinu Juurtšakrat tervendada, selleks kanna seda kristalli, kasuta seda massaažis või meditatsioonis.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Tiigriraud kõige enam LÕVISID. Tiigriraud aitab Lõvi hingel olla see, kes ta soovib olla ja eriti hästi aitab neid Lõvisid, kes tunnevad, et nende elus on ära kadunud eesmärk või motivatsioon tööd teha.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Tiigrirauda võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuu viirukiga.
 
Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.