Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud

VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud KRISTALLID
VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud
8.40€
Maksudeta: 7.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud

Võimalikud valikud


VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt Kanadas, Madagaskaril, Indias ja Sri Lankal. Vikerkaare Kuukivil on palju tavalise Kuukivi omadusi, nagu näiteks armastuse ja romantika seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.


Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli sellepärast, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus ehk selle läike ja kuma tõttu. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused. Kuukivile on omane teksti sees olev sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Vikerkaare Kuukivi oma värvuselt on valge või hall, milles esineb musta värvi laike või täppe. Lisaks sellele on Vikerkaare Kuukivis sinakat värvust, mis võib päevavalgusega kergelt esile tulla. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud.

Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult ära lõppeda. Vikerkaare Kuukivi on kristall, mis suudab sind armastuse nimel suhte pärast pingutada ja selle nimel tööd teha. 

Vikerkaare Kuukivi saab kasutada paljudes armastuse ja soovide täitumise maagiates, kuna sellel on vastav vägi selleks, et sõnumit teele saata. Seega võid leida seda erinevate maagiate retseptidest, mis on armastusega seotud.

Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, see aitab sul spirituaalselt kasvada ja õppida ära need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu ära õppima tulid.

Hoia Vikerkaare Kuukivi enda voodi kõrvale või voodi alla loodud intuitsiooni, selgeltnägemise, astraali või inglitega kontakteerumise kristallikomplektis. Eriti kasulik on Vikerkaare Kuukivi naistele, kuna see on nais-energia kristall, seega naistega töötab see kiiremini. Vikerkaare Kuukivi nendes kristalli komplektides aitab Täiskuu ja Noore Kuu loomise ajal avada portaale, läbi mille sa võid öösel visioone näha.

Vikerkaare Kuukivi loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

Armastuse kristallide komplekt

Vikerkaare Kuukivi kuulub armastuse kristallide komplekti, mille saab enda magamistuppa luua nii suhte tugevdamiseks kui ka uue suhte ellu kutsumiseks. Vikerkaare Kuukivi spetsiaalne mõju teiste armastuse kristallide keskel on see, et see oskab ellu tuua võimalusi läbi mille saaks enda armuelu parandada. Vallalistele toob võimaluse suhte loomiseks ja suhtes olevatele toob võimalusi üksteisele andestada, uut armumist jne. Vikerkaare Kuukivi aitab ka erinevatel armastuse maagiatel toimida, eriti kui neid tuleb hoida armastuse kristallide komplekti juures.

Vikerkaare Kuukivil on oskus suurendada romantika tunnet, seksuaalsust, kirge, armastust ja kui see on sinu lähedal, siis see annab kõike seda edasi. Selle jõudu saab läbi ehte kandmise endale anda või siis armastuse kristallide komplektis hoida magamistoas. Kui inimene magab, siis tema Aura on avatud kristallide teraapiale ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks magamistuppa kristalle viia.

Armastuseõnnekristall ja emotsioonide võimsamaks muutja


Vikerkaare Kuukivi on suurepärane ja võimas armastusekristall. Vikerkaare Kuukivi on oma energiaomaduselt väga emotsionaalne kristall, mis suudab inimest ennast muuta positiivses mõttes emotsionaalsemaks, tundlikumaks ja armastavamaks. Mida rohkem emtosioone suudab inimene tunda, seda sügavamaks suudab muutuda ka armastus. Vikerkaare Kuukivi aitab armastust täis hetkedel tunda armastust, märgata seda ja täielikult armastust nautida. Paljudel inimestel ei ole oskust armastust hinnata ja armastust täis hetki nautida, Vikerkaare Kuukivi aitab kõike seda tunda ja nautida. Kui soovid enda suhet näiteks muuta armastavamaks, siis kindlasti hoia Vikerkaare Kuukivi teie ühises kodus.


Vikerkaare Kuukivi lapsele

Lapsele mõjub Vikerkaare Kuukivi rahustavalt ja see aitab tema ellu positiivseid, heatahtlikke ning omakasupüüdmatuid inimesi ehk sõpru tuua. Vikerkaare Kuukivi on kaitsvaks talismaniks lapsele nii kodust väljaspool kui ka kodus. Näiteks võib Vikerkaare Kuukivi lapse voodi kõrvale panna selleks, et leevendada luupainajaid või pimeduse hirmu.

Lapsed - rääkimine ja eneseväljendamine


Vikerkaare Kuukivi on äärmiselt kasulik kristall lapsele, kellel on probleeme kõnega ja eneseväljendamisega. Kui lapsel on raske end verbaalselt väljendada, siis Vikerkaare Kuukivi on see kristall, mis aitab sellele lahendust tuua. Selleks võiks laps seda kristalli kindlasti isiklikult omada, endaga kaasas kanda või selle lähedal olla. Kasulik on luua lapsele enda isiklik kristallikomplekt, mis on kingitud talle põhjusega, ja Vikerkaare Kuukivi võiks olla tal sellel eesmärgil, et ta õpiks end vabalt väljendama. Vikerkaare Kuukivi on kasulik hoida juba väikesest peale lapse magamistoas või voodi juures, et anda lapsele kristalli poolt seda energiat, mis teda arendaks. 


Emaaarmastus


Vikerkaare Kuukivi on kasulik tervenduskristall neile, kes on jäänud oma emaarmastusest ilma ühel või teisel põhjusel. Sobib ka neile, kellel on täna oma emaga väga raske läbisaamine ja kelle suhte vahel on palju pingeid. Vikerkaare Kuukivi aitab tervendada Südametšakrasse kogunud kurbust ja emotsionaalseid probleeme, mida emaarmastuse puudumine põhjustab. Samas aitab see taastada emaga suhet või ema leinast välja tulla. Kui soovid Vikerkaare Kuukivi sellel eesmärgil kasutada, siis soovitan ma seda kristalli hoida oma ema pildi peal. Kui sa selle kristalli pildile asetad, siis soovi ennem ka sinna kristalli sisse soov, mis on seotud sinu ja emaga. Aseta see sinna ja jäta see foto juurde. Võid Vikerkaare Kuukivi ka foto ees hoida, kui foto on raami sees. Sellisel juhul saad sa teha kaugetervendamisteraapiat endale ja emale. Kui sa ühel hetkel kunagi tunned end ema suhtes paremini, teie suhted on paranenud või ema kaotusvalu on sinu seest lahkunud ning muutunud ilusaks mälestuseks, siis tänutäheks vii see sama kristall vabasse loodusesse. See on kristallide tänamise viis.


Elu poolt antud õppetund ja selle ära õppimine


Vikerkaare Kuukivi on spirituaalselt väga kasulik kristall, mis toetab sind hingeliselt väga raskel perioodil või õppetunni hetkel, mille elu on sulle seadnud. Kui sul on väga raske periood, kus sa tunned, et elu annab sulle õppetunni, mille pead sa ära õppima, kuid sa ei suuda selles hetkes endaga toime tulla või täielikult mõista seda, mida sul on vaja ära õppida, siis Vikerkaare Kuukivi aitab sul seda teha. Hoia seda sellisel eluperioodil enda juures ja soovi, et see kristall tooks sulle selgust ja jõudu.


Vikerkaare Kuukivi sobib väga hästi sinu koju, kus sa hoiad kristalle, mis on seotud sinu spirituaalse arenguga. Näiteks intuitsioonikristallidega on Vikerkaare Kuukivi väga kasulik koos hoida.


Feng Shui

Aseta Vikerkaare Kuukivi kodu edelapoolsemasse tuppa või sinna loodud Feng Shui kristallide komplekti. Kristalle võib Feng Shui tervendusteraapia jaoks hoida ka erinevate taimede potis või mulla peal, et need koduga tööd teeksid. Vikerkaare Kuukivi edelasse asetamine toob perekonda rahu, vanemate ja laste vahelise suhete paranemist, leevendab pereliigete stressi ja toob üldist armastuse õnne majja.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Vikerkaare Kuukivi annab leevendust järgmistele terviseprobleemidele:

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik naisele, kes on lapseootel või kes soovib lapseootele jääda. Vikerkaare Kuukivi aitab tervet rasedust hoida, kaitsta nurisünnituse või muude ohtude eest, mis raseduse ajal võivad ilmneda. Lisaks tervendab see kristall viljatust.


- Kristall, mida on hea kasutada kristallteraapiaks artriidi, multiskleroosi, verevaeguse, verehaiguste ja veresoonkonna probleemide korral. Vikerkaare Kuukivi aitab verel kehas korrapäraselt liikuda, vabastades blokaade, mis ei lase verel ringi liikuda.


- Naistele ideaalne tervenduskristall üleminekuperioodil, kuna leevendab menopausiga kaasnevaid sümptomeid ja kehva enesetunnet. Lisaks on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda naisel, kellel on ebaregulaarne tsükkel. Vikerkaare Kuukivi on hormoonprobleemide korral kasulik tervendaja ja seetõttu aitab see parandada väga paljusid erinevaid haiguseid või tervislikke seisundeid, mis on seotud hormoonidega.


- Tasakaalustab keha, aidates toksiinidel kehast väljuda ja kehal aluseliseks muutuda. Vikerkaare Kuukivi kandes või selle poleeritud kristallist vee-eliksiiri tehes aitab see sul enda menüüd muuta ja sind alateadlikult suunata sööma toite, mis ei muuda sinu keha happeliseks.


SÜDAMETŠAKRA 

Vikerkaare Kuukivi aitab esmalt tervendada Südametšakrat ja siis see aitab armastuseenergiat suurendada. Omakorda aitab Vikerkaare Kuukivi seejärel armastust sinu ellu kutsuda.

KROONTŠAKRA JA KOLMAS SILM 

Vikerkaare Kuukivi tervendab ülemisi Tšakraid nii, et see avab Kroontšakra kaudu energiavälja, mis tõmbab universumist sinu poole armastust. See tähendab seda, et see aitab ligi kutsuda inimest, kes on sinu armastamiseks loodud ehk peamist hingesugulast või elukaaslashinge. Kolmandale Silmale annab see oskuse õiget inimest märgata ning läbi selle suunab see Südametšakrat seda inimest enda ellu vastu võtma. 

SODIAAK

Vikerkaare Kuukivi on sodiaagimärkide seast kõige kasulikum neile, kes on oma päikesemärgilt VÄHID. Vikerkaare Kuukivi on Vähi jaoks ideaalne ja väga aktiivne armastusekristall. See kristall toob Vähile armastuses õnne, tervendab Vähi suhteid oma lähedastega, aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalisel Vähil leida kaaslast. Aitab Vähi armastusesoovidel täide minna. Igal vähil võiks olla Vikerkaare Kuukivist ehe või see kristall võiks olla esindatud sünnikristallide laekas. Selle laeka loomise kohta saad lugeda SIIT.

Vikerkaare Kuukivi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall või Apofülliit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.