Menüü
Ostukorv

La Tene sõrmus RUBIIN-TSOISIIT

La Tene sõrmus RUBIIN-TSOISIIT LA TENE BRÄND
La Tene sõrmus RUBIIN-TSOISIIT
7.70€
Maksudeta: 6.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN-TSOISIIT (925 hõbepärl)

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis Rubiin on punakas kristalli osa ja rohekam-mustjas osa Tsoisiit. Tsoisiidile on loomulik mustjas muster. Rubiin-Tsoisiidi peamiseks leiukohaks on Tansaania kirde osa. See on siiamaani veel ainuke leiupaik Rubiin-Tsoisiidile, mis aga ei tähenda, et seda kusagil mujal maailmas ei oleks, seda lihtsalt ei ole veel avastatud.

Rubiin-Tsoisiit on kristall, mis aitab sinu tuju paremaks muuta. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sind rõõmsameelsemaks muuta ja samas sinu emotsionaalsemat poolt tervendada, siis selleks võiks kindlasti olla Rubiin-Tsoisiit.

"Rubiin-Tsoisiidi peamiseks omaduseks on muuta sind õnnelikuks, rõõmsameelseks ja optimistlikumaks!"

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

RUBIIN-TSOISIIDI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Rubiin-Tsoisiiti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kui sa Rubiin-Tsoisiiti kannad, siis selle üldised omadused tulevad sinu Aurasse, kuid vastavalt sõrmele on mõni konkreetne Rubiin-Tsoisiidi vägi võimsamini esindatud. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Rubiin-Tsoisiit teid aitab.

Lisaks sellele konkreetsele omadusele, mida Rubiin-Tsoisiit sulle konkreetses sõrmes kantuna annab, see annab ka selle kristalli teisi omadusi edasi. Lihtsalt üks kristalli vägi on teistest kristalli energiatest tänu sõrme hiromantilisele jõule võimsam.

PÖIAL

Vasak - vasakus pöidlas Rubiin-Tsoisiidi kandmine aitab tuua sulle spirituaalset juhatust läbi sinu alateadvuse ehk intuitsiooni. Intuitsiooni arendamise jaoks on väga kasulik kanda seda nii vasakus kui ka paremas sõrmes.

Parem -  paremas pöidlas kanna Rubiin-Tsoisiiti, kui sa soovid spirituaalset juhatust saada end kaitsvate Inglite ja hingede käest.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - vasakus Jupiteri sõrmes aitab see tuua sulle teadmist selle kohta, mis on see, mis sind siin elus õnnelikuks muudab. Aidates sul enda ellu luua ja tuua elemente, mis sind positiivsemaks muudavad.

Parem - paremas Jupiteri sõrmes kanna Rubiin-Tsoisiidi kristalli selleks, et sa suudaksid hoolimata elu raskustest alati õnnelik olla. See suurendab sinu loomulikku optimismi ja positiivsust.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - vasakus Saturni sõrmes kantuna hakkab Rubiin-Tsoisiit sinu emotsionaalset keha tervendama, aidates sellest välja tervendada need lüngad, mis sind kurvaks muudavad. Aidates blokeerida kurbust ja seda samal ajal ära tervendada. Asendades selle õnnetunde ja rahuloluga.

Parem - paremas Satruni sõrmes kanna seda kristalli siis, kui sa soovid enda ellu õnne ligi tõmmata. See kristall avab Saturni kaudu õnnekanali.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - vasakus Apollo sõrmes hakkab Rubiin-Tsoisiit tervendama Südametšakrat. Tavaliselt saab seda teha vaid talismaniga, mis ripub südame piirkonnas või läbi kristallimeditatsiooni ja massaaži. Kuid Rubiin-Tsoisiidi vägi aitab Südametšakrat tervendada ka siis, kui sa kannad seda vasakus Apollo sõrmes.

Parem - paremas Apollo sõrmes aktiveeruvad Rubiin-Tsoisiidis energiad, mis õpetavad sulle iseendale elamise vajalikkust. See kristall paneb sind enda heaolu nimel pingutama ja sinu enda elu korda seadma.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem - mõlemas Merkuuri sõrmes aitab Rubiin-Tsoisiit tuua õnne nii emotsionaalsel, kui ka füüsilisel tasandil.

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa just selles sõrmes soovid seda kanda!

Rubiin-Tsoisiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sidrunheinaviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 3 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.