Menüü
Ostukorv

LA TENE BRÄND

LA TENE BRÄND
LA TENE bränd on loodud selle lehekülje autor Tene Laulu poolt. Kõik La Tene brändi tooted on Tene kujundatud, nendesse on pandud tema isiklik nägemus ja tervendavad soovid. La Tene brändi kuulub suurejooneline käeehete kollektsioon, millest leiab igaüks endale midagi kaunist ja võimast. Käeehetele lisaks leiab La Tene brändi toodetest La Tene sõrmuseid, kõrvarõngaid, juukseehteid ja kristallikomplekte. Kõige uuem lisa La Tene brändi on eeterlikud õlid ja baasõlid, mis on 100% naturaalsed ja kehasõbralikud tervendajad.
AMETÜST, MÄEKRISTALL ja ROOSA KVARTS käeehe on vägagi universaalse ja multifunktsionaalse toimega. See on ehe, mis sobib igale ühele ja mida on näiteks hea kanda täiesti esimese ehtena. See on kokku pandud kolmest kõige populaarsemast ja enimvajaminevast..
19.90€
Maksudeta:16.58€
La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS JA KAITSE" on kokku pandud Roosa Ahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis toob Sinu ellu armastust, romantikat, õrnust ja heatahtlikkust. Kaitseb kõige halva ja negatiivse eest.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "EBAÕNNE VABASTAJA ja ÕNNE AKTIVEERIJA" on kokku pandud Musta Ahhaadi, Oonüksi ja värvitud Hematiidi pärlitest. Käekett, mis blokeerib negatiivsed energiaid ja vabastab ebaõnne. Toob Sinu eluteele positiivsust ja häid võimalusi.See käekett on..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "HEAD VÕIMALUSED" koosneb Rohelisest Kvartsist, Oonüksist ja Hematiidist. Väeehe, mis toob Sinu ellu suurepäraseid võimalusi, materiaalselt head õnne, küllust, rikkust ja luksust.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskivide..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "INGLID JA ÕNN" on kokku pandud Jaadi, Valge Jaadi ja hõbe 925 pärlitest. Aitab Inglitega kontakti luua ja nende sõnumeid mõista. Loob Inglipoolse kaitse ning suurendab õnnetunnet.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
La Tene erikollektsiooni käekett "ISIKLIK JÕUD" on kokku pandud Tuliahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis annab sulle jõudu ja vastupidavust. Toob isiklikesse ettevõtmistesse edu ja motiveerib asju lõpuni viima.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAARTIDEGA ENNUSTAJA" on kokku pandud Labradoriidi, Ingli Aura, Oonüksi ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. Väeehe, mis muudab Sinu intuitsiooni tugevamaks ja blokeerib valenägemusi.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La..
27.70€
Maksudeta:23.08€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSE HALVA EEST" on kokku pandud Oonüksist, Mustast Ahhaadist ja Hematiidist. See on väeese, mis kaitseb negatiivsete inimeste, kriitika, ebaõnne ja välisohtude eest. Muudab sind halbades situatsioonides tugevamaks.See käekett on valmistat..
55.50€
Maksudeta:46.25€
La Tene erikollektsioon käekett "KAITSTUD AURAVÄLI"
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSTUD AURAVÄLI" koosneb Sardoonüksist, Crazy Ahhaadist, Hematiidist ja 925 hõbepärlist. See käekett hoiab eemal ebaõnne, toob head õnne ja suurendab positiivseid emotsioone.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La..
39.90€
Maksudeta:33.25€
La Tene erikollektsioon käekett "KIVISTUNUD PUIT ja PILTJASPIS" (hõbe 925) La Tene erikollektsioon käekett "KIVISTUNUD PUIT ja PILTJASPIS" (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett "KIVISTUNUD PUIT ja PILTJASPIS" koosneb Kivistunud Puidu ja Piltjaspise kristallidest. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kan..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "LOTOÕNN" koosneb lotoõnne toovatest kristallidest. Selles ehtes on peamiseks lotoõnne aktiveerivatekst kristallideks Botswana Ahhaat ja Päikesekivi. Li..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "LOTOÕNN" on kokku pandud erinevatest küllust, maist õnne ja ennekõike lotoõnne toovatest kristallidest. Selles ehtes on peamiseks lotoõnne aktiveerivatekst krist..
34.40€
Maksudeta:28.67€
Tooted 1 kuni 12, kokku 563 tootest (47 lehekülge)
LA TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.