Menüü
Ostukorv

KÕRVARÕNGAD

KÕRVARÕNGAD
 
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "CRAZY AHHAAT" on kokku pandud Crazy Ahhaadi pärlist ja 925 hõb..
62.90€
Maksudeta:52.42€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM" on kokku pandud Tiigrisilmast ja 925 hõbedast. TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigr..
79.90€
Maksudeta:66.58€
La Tene kõrvarõngad "AHHAAT" on kokku pandud Ahhaadist ja 925 hõbedast.AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikid..
20.90€
Maksudeta:17.42€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "AMETÜST" on kokku pandud Ametüstist ja 925 hõbedast.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiat..
17.43€ 24.90€
Maksudeta:14.53€
La Tene kõrvarõngad "AMETÜST matt" on kokku pandud Ametüstist ja 925 hõbedast.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on ..
20.90€
Maksudeta:17.42€
La Tene kõrvarõngad "ANGELIIT" on kokku pandud Angeliidi pärlist ja 925 hõbedast.ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on ingliskeelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugev..
26.60€
Maksudeta:22.17€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsa ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist tooni Azuriit, mis on oma nime saanud pärsia keelsest sõnast Lazhward, mis tähendab sinist ja selle kristalli roheline osa on Malahhiit. Malahhi..
24.30€
Maksudeta:20.25€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "BARÜÜT" on kokku pandud Barüüdi pärlist ja 925 hõbedast.BARÜÜT on astraalrännakukristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poo..
18.90€ 25.20€
Maksudeta:15.75€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene kõrvarõngad "CRAZY AHHAAT" on kokku pandud Crazy Ahhaadi pärlist ja 925 hõbedast.CRAZY AHHAA..
22.90€
Maksudeta:19.08€
La Tene kõrvarõngad "DALMAATSIA JASPIS" on kokku pandud Dalmaatsia Jaspise pärlist ja 925 hõbedast.DALMAATSIA JASPISE kristallile on omane mustad täpid hallil kristallil. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on kas Musta Turmaliini või Draviidi ehk P..
20.30€
Maksudeta:16.92€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.  La Tene kõrvarõngad "DENDRIITAHHAAT" on kokku pandud Dendriitahhaadi pärlist ja&n..
21.20€
Maksudeta:17.67€
La Tene kõrvarõngad "DUMORTJERIIT" on kokku pandud Dumortjeriidist ja 925 hõbedast. Need kõrvarõngad on kokku pandud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene butiigi kristallid ja ehted on naturaalsed.DUMORTJERIIT on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamisek..
29.60€
Maksudeta:24.67€
Tooted 1 kuni 12, kokku 65 tootest (6 lehekülge)
KÕRVARÕNGAD, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.