Menüü
Ostukorv

KOMPLEKTID

KOMPLEKTID
 
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Kassisilm, Sodaliit ja Kuldobsidiaan kõik kolm toovad Amburi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. ..
10.90€
Maksudeta:9.08€
La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest. Sinu kodu koosneb Feng Shui järgi erinevatest energianurkadest. Külluse ja eduga seotud energia asub kodu kõige kagupoolsemas nurgas. See..
28.90€
Maksudeta:24.08€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teha. Komplektis olevad kristallid tervendavad sinu Aurat ja aitavad sul armastust leida. Komplektis on viis erinevat armastuse kristalli,..
19.90€
Maksudeta:16.58€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised, avariid, mootoririkked ja muud probleemid. Lisaks auto kaitsmisele tekitab see kaitsekilbi ka autos olevate sõitjate üle. Komplekt on kokku..
23.90€
Maksudeta:19.92€
La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" on loodud väikesele poisile või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese poisi või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja seda ..
18.80€
Maksudeta:15.67€
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese tüdruku või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja ..
23.90€
Maksudeta:19.92€
La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU" on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid üles leida endas rahu, soovid sisemist tasakaalu ning end emotsionaalselt hästi tunda. Hingerahu kristallikomplekti olen valmistanud selleks, et sinu vaimne pool saaks taastuda, ..
12.60€
Maksudeta:10.50€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED" on loodud kolmest kristallist, mis aitavad kaasa edukale õppimisele ja õppeteele. Selles komplektis on Fluoriit, Sodaliit ja Mäekristall. Kristallid on koti sees koos komplektitutvustusega. ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
La Tene kristallikomplekt "INTUITSIOON" on kokku pandud viiest erinevast kristallist, mis on intuitsiooni edendamisega seotud. Komplekti kuuluvad: Imeline Opaliit, Lasuriit, Sodaliit, Kuukivi ja Angeliit. Komplekt on loodud selleks, et läbi kristallide kombineerimise saad..
18.00€
Maksudeta:15.00€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on naturaalsed poolväärisikivid Kullisilm, Pietersiit ja Turmaliinsuletistega Kvarts. Kõik kolm kristalli on väikesed ning need on pandud..
6.90€
Maksudeta:5.75€
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaksikute päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallidSinine Kvarts, Dalmaatsia Jaspis ja Crazy Ahhaat. Nende kolme kristalli ühine kooslus..
10.00€
Maksudeta:8.33€
La Tene kristallikomplekt "KALAD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kalade päikesemärgi all sündinu õnnekristallid. Komplekti kuuluvad kolm tema õnnekristalli: Sinine Kaltsedon, Apatiit ja Sinine Kaltsiit.Kristall..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Tooted 1 kuni 12, kokku 57 tootest (5 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.