Menüü
Ostukorv

LASTE KÄEKETID

LASTE KÄEKETID
LASTE KÄEKETID
La Tene erikollektsioon käekett lastele "SÕPRUSE EHE" on kokku pandud Rohelise Aventuriini ja Hematiidi kristallidest ning kaunistatud hõbe 925 pärlitega. Väeehe, mis toob häid sõpru ja aitab sõprussuhteid tugevamaks muuta.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivi..
14.90€
Maksudeta:12.42€
La Tene erikollektsiooni käekett tüdrukutele "HEAOLU" on kokku pandud Roosa Kvartsi, Lepidoliidi, Pärlikarbi ja Hematiidi pärlitest. See on käekett, mis toob tüdrukutele rahu, suurendab heaolu ja aitab enda tundeid väljendada.ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu ..
13.90€
Maksudeta:11.58€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. La Tene käekett "LAHKUS" on mõeldud kandmiseks nii naistele kui ka tüdrukutele. See käekett on kokku pandud kahest erinevast kristallist, mis muudab iga naise või tüdruku lahkemaks ning ..
15.92€ 19.90€
Maksudeta:13.27€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett lastele "LOOVUS" koosneb kahest kristallist, milleks on Picasso Jaspis ja Hematiit. Hematiite on selles väeehtes mitut erinevat sorti ja see käekett on kokku pandud spetsiaal..
9.26€ 10.90€
Maksudeta:7.72€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett poistele "SIHIKINDLUS" on loodud poistele kandmiseks. Selles ehtes on kolm erinevat kristalli, mille kooslusel avalduvad positiivsed energiad ja nende kristallide vägi annab p..
18.36€ 21.60€
Maksudeta:15.30€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett poistele "TAHTEJÕUD" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. See ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle kandmise väga mugava..
8.90€
Maksudeta:7.42€
La Tene käekett tüdrukutele "FLUORIIT SÜDAMED"
AINUEKSEMPLAR
Toodet on piiratud koguses!La Tene käekett tüdrukutele "FLUORIIT" on valmistatud naturaalsetest poolvääriskividest. Selles ehtes on lillad Fluoriidi südamed. Käeketti kaunistab veel lisaks 925 hõbedast pärl. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis ..
25.90€
Maksudeta:21.58€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett tüdrukutele "RODONIIT" koosneb erikujulistest Rodoniidi pärlitest ja ülekullatud 925 hõbedast. Käekett on mõeldud tüdrukutele ja valmistatud just neile sobivates suurustes. ..
20.23€ 23.80€
Maksudeta:16.86€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene tüdrukute käekett UNISTUS on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest ja 925 ülekullatud hõbedast. See käeehe on valmistatud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandm..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene käekett poistele "ENESEKINDLUS" on loodud kahest erinevast kristallist, mille peamisteks omadusteks on enesekindluse suurendamine. Selles käeehtes on Dumortjeriit ja Oonüks. ..
12.60€
Maksudeta:10.50€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
LASTE, KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.