Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA"

La Tene erikollektsioon käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA" LA TENE BRÄND
Uus
La Tene erikollektsioon käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA"
39.90€
Maksudeta: 33.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud kogustes toodetega.

La Tene erikollektsiooni käekett VÄHK "UNISTUSTE TÄITJA" koosneb Rutiilnõeltega Kvartsist, Kivistunud Puidust ja ülekullatud 925 hõbeda pärlitest. Käekett, mille ühine energia aitab Sul oma unistusi täide viia, andes selleks lisajõudu.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teevad. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinnipüüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on. 

Rutiilnõeltega Kvartsi leidub peamiselt kahest kohast, nendeks on Brasiilia ja Madagaskar. Rutiilid Kvartsi sees võivad olla tumepruunist kuni kuldseni ja vahel võib kristalli sees olla nii palju Rutiile, et Kvarts ise ei paistagi välja, või vastupidi.

Kui kaks kristalli on kokku saanud ja moodustanud ühe terviku, siis see tähendab seda, et selles kristallis on väga palju harmooniat. Rutiilnõeltega Kvartsis on Mäekristall ehk Kvarts see, mis annab sellele kristallile oskuse luua selgust, puhastada ümbritsevaid energiaid ja Rutiilid on need, mis aitavad läbi Mäekristalli soovide teelesaatmise jõu väga intensiivselt ning kiirelt unistusi täide viia. Väga kasulik, vajalik ja võimsa väega kristall kahest imeilusast mineraalist. Rutiilnõeltega Kvarts on maagiline unistuste elluviija ja see on kristall, mis sobib kokku ükskõik millise teise kristalliga. Loomulikult veendu alati selles, et kristallid, mida sa Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku viid on naturaalsed, et sa ei peaks pettuma, kui sinu soovid ei täitu. Vaid naturaalsed kristallid suudavad teha seda, millest ma sulle räägin. La Tene kristallid on kõik naturaalsed. Rutiilnõeltega Kvartsi kokku viies teiste kristallidega aktiveerib see nende õnneomadused ja kui sa soovid tõesti midagi kristallide kaudu saavutada, siis vii see Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

On olemas kahte eri tooni Rutiile ja neil on omad võimed selle kristalli sees. Mida rohkem ühte tooni on, seda rohkem üks energia on võimsam selle kristalli sees:

PUNAKAS-PRUUN RUTIIL

Aitab lahti saada ebavajalikust informatsioonist, mida Aura kinni hoiab. Olgu siis see kodu või inimese enda Aura. See aitab rohkem kaitsta kurjuse eest ja kaitseb positiivseid energia vibratsioone. 

KULDNE RUTIIL

Aitab talletada informatsiooni, seda edasi suunata, Inglitega suurepärasemat kontakti saavutada ja on kasulik selgeltnägemise edendamisele või iseenda teadlikkuse suurendamisele.

RUTIILNÕELTEGA KVARTSI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Seda käeketti soovitan ma kanda siis, kui sa soovid, et mõni sinu soovidest täituks. Samal ajal, kui sa kannad seda ehet, keskendu oma unistusele. Rutiilid täidavad unistusi!

- Rutiilnõeltega Kvarts aitab eemaldada negatiivset energiat, aidates lahti saada Auras sellisest informatsioonist, mis ei tohiks sinna kuuluda. Näiteks, kui keegi on saatnud ärasõnuva energia või needusliku sõnumi sinu Aurasse, siis Rutiilnõeltega Kvarts tabab selle ära ja hakkab automaatselt selle vastu töötama, kuna see on informatsioon, mis on sulle kahjulik. See on küll äärmuslik näide Rutiilide kohta, aga nii on kõige paremini aru saada, kui võimas see kristall on. 

- Rutiilnõeltega Kvartsil on üks väga konkreetne jõud ja vägi, mis võib huvitada neid inimesi, kes soovivad enda spirituaalseid oskuseid võimsamaks muuta või neid arendada. Rutiilnõeltega Kvarts aitab selgeltnägemisega seotud oskusi või teisi analoogseid spirituaalseid oskuseid tugevaks muuta. See on kristall, mis edendab oskust iseenda energiaid kasutada, maailma paremini tunnetada ja mõista. Ideaalne kristall enesearengu jaoks sellele inimesele, kes soovib olla spirituaalne tervendaja.

Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi koos mõne teise selgeltnägemist ja spirituaalseid andeid soodustava kristalliga, et need endas välja tuua, kui need sinus eksisteerivad. Need saavad tulla välja vaid siis, kui need on sinus olemas. Selgeltnägemiseanne on siiski väga haruldane, kuid sa võid katsetada. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi näiteks koos Ioliidi või Fantoom Kvartsiga

- Rutiilnõeltega Kvarts koos Päikesekiviga loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos kandes aitavad need sul mõista, mis sind kurvaks muudab ja mis on sellest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga seni, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline.

 - Rutiilnõeltega Kvarts koo Sinine Kuldkiviga loovad võimsa duo, millel on olemas oskus ja vägi sinu unistusi ellu viia. Nendes kahes kristallis peitub soovunelmate täitmise jõud. Mõlemad kristallid annavad sulle piisavalt palju head õnne selleks, et sinu südamesoove täide viia. Sinine Kuldkivi annab jõudu selleks, et väga suuri unistusi reaalseks muuta ja Rutiilnõeltega Kvarts oskab luua saatusesse teed, et need unistused ka päriselt suudaksid täide minna.

- Armastusekristallidega koos kandes aitavad Rutiilnõeltega Kvartsid kõrvarõngastena saavutada stabiilset suhet ja keskenduda suhtes positiivsetele aspektidele.

- Rutiilnõeltega Kvarts on kristall, mis suudab sind ühendada kosmosega, taevakehadega ja üleüldse nähtamatu maailmaga, aidates sul nende käest jõudu ja energiat saada. Näiteks, kui meie Kuud mõjutab mõni teine teavakeha, siis Rutiilnõeltega Kvartsi kandes on sul võimalik intensiivsemalt endasse koguda Kuu väge, mis annab sulle võimaluse head õnne suurendada või enda isiklikku energiat täiustada. 

- Kvartsilistel kristallidel on oskus sinu mõtted teoks viia ja samuti on ka Rutiilnõeltega Kvartsil selline omadus. See kristall kuuleb sinu mõtteid ning edastab need Inglitele või sinu saatusejuhile. 

- Aitab eemaldada negatiivse mõtlemise, et see ei takistaks sinu unistuste täitumist.

- Kristall, mis aitab sind väga keerulisel eluperioodil, kus sul on vaja enda elu ühel või teisel tasandil korda seada. Rutiilnõeltega Kvartsis on olemas jõud ja vägi, mis aitavad sul saavutada esmapilgul vaadatuna saavutamatut. Kristall, millel on oskus sind päästa väga täbarast olukorrast, andes sulle võimaluse taastada enda elus tasakaal ja hea õnn. Kui sa tunned, et sinu elu on hetkel väga tormiline, sa ei suuda enda tulevikku selgelt ette näha ja sa oled väga pingelises perioodis, siis kindlasti hoia Rutiilnõeltega Kvartsi enda lähedal. See on kristall, mis toob sinu ellu lahendusi.

Kui sa kannad Rutiilnõeltega Kvartsi sellel eesmärgil, et see kristall aitaks sinu ellu rahu ja tasakaalu tuua, siis aeg-ajalt hoia seda ehet enda käes, sule silmad ja soovi, et see tooks lahendusi sinu jaoks rasketesse olukordadesse. See on viis, kuidas sa kodeerid enda Rutiilnõeltega Kvartsi veelgi kiirema kristallitöö peale.

- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sind väga targaks muuta, aidates sul enda eluga paremini toime tulla ja enda elus eksisteerivatele muredele ja probleemidele lahendusi leida. See on kristall, mis aitab sul enda elu edukalt elada, selles elus eksisteerivaid õppetunde kiiremini ja paremini ära õppida. Kristall, mis aitab sulle tuua teadmisi selle kohta, kuidas ühe või teise asjaga hakkama saada. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi ehtena, kui soovid elus edasi liikuda ja sind silmitsevate probleemidega võidelda nii, et just sina tuleksid neist võitjana välja

- Rutiilnõeltega Kvartsil on oskus maagiaid ja rituaale võimendada, eriti neid, mis aitavad kindlat soovi täita või head õnne ligi kutsuda.

- Kui Päikesevarjutuse ajal muutub Päike pimedaks, siis see aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele. Seda teades on mõistlik terve selle päeva jooksul kanda Rutiilnõeltega Kvartsi. Rutiilnõletega Kvarts aitab endasse haarata Päikesevarjutusest tekkinud jõu ja suunata see Sinu Tšakravälja. See energia omakorda muudab aktiivseks kogu Tšakrasüsteemi ja niiviisi saab tekkida spirituaalne ärkamine ning valgustamine. Rutiilnõeltega Kvarts suudab selle väe sinus avada, seega kanna seda kristalli kindlasti endaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Rutiilnõeltega Kvarts väga kasulik erinevat sorti emotsionaalsete probleemide tervendamisel. See on kristall, mis aitab tervendada paanikahoogusid, ärevust, närvilisust, depressiooni, stressi, põhjendamatut kurbust ja negatiivsust.

- Kristall, mis pakub sulle spirituaalset energiat ja vajaminevat tervendust, et sa saaksid üleüldse vaimsel tasandil terve olla. Kui sa tunned, et sa oled hingelt katki, haavatud või sa ei tunne end enda hinges hästi, siis on midagi sinu Aurakehas puudu, mis ei lase sul vaimselt terve olla. Rutiilnõeltega Kvarts on vaimne vitamiiniallikas, mis tagab selle, et sa oleksid hingelt terve.

- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sul mõista seda, miks sa haige oled, kui sa oled haige, mis on selle haiguse tagamaad ja kuidas on sul võimalik sellest tervena välja tulla. Seda kristalli kandes hakkavad sinu mõtetesse ideed ja välkinformatsioonid tulema, mis annavad sulle juhatust enesetervendamiseks.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra on seitsmes Tšakra sinu Tšakrasüsteemis, mis on seotud unistuste teelesaatmisega, tuleviku nägemisega, iseenda teekonna mõistmisega ja vaimse tervise tugevusega. Kroontšakra on see Tšakra, mida Rutiilnõeltega Kvarts kõige enam positiivselt mõjutab. Seda kristalli kandes terveneb Kroontšakra ja see hakkab tegema tööd nii, kuidas see ideaalsel kujul peaks tööd tegema. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi, et enda Kroontšakrat tervendada, valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri või mediteeri koos Rutiilnõeltega Kvartsiga. 

SODIAAK
Rutiilnõeltega Kvartsi ehted toovad kõige enam kaitset LÕVIDELE ja aitab ka nende soovidel kiiremini täituda, kui teistel sodiaakidel.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvile head õnne tuua ja lisaks sellele ka tema enesekindlust tõsta. Lõvid on oma loomuselt enesekindlad, kuid tihtipeale käivad ka ebakindlusemomendid neist läbi, mis muudavad Lõvi käitumist neile endale mitte kõige meeldivamaks. Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvil olla alati enesekindel, positiivne, tugev ja tema elu hoida väga suure õnne sees.

Rutiilnõeltega Kvartsi soovitan ma laadida Mäekristall geoodi või Tsitriin geoodi peal. Võid seda kristalli ka Päikesekivi kristalli peal hoida, et see jõudu juurde saaks. Puhasta seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini kui teistele.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.