Menüü
Ostukorv

ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa)

ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa) MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa) MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa) MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa) MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa) MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa) MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa)
59.90€
Maksudeta: 49.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ELIKSIIRIPUDEL ROOSA KVARTS elulill (roosa)

ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallidega energiat juurde. Iga kristall on oma unikaalse energiaga, mis suunavad veele kogu oma väe.

ROOSA KVARTS on ülim armastusekristall, mis aitab sul olla parem, romantilisem ja heatahtlikum inimene. Kristall, mis suurendab igal erineval tasandil armastuseõnne, aidates sul armastust vastu võtta, seda jagada, tunda ja kogeda.  

Ennekõike aitab see veepudel sul oma kristallieliksiiri alati mugavalt kaasas kanda. Eliksiiripudel võta kaasa trenni, minnes autoga sõitma, töö juurde või joo kristallieliksiiri oma kodus. Sellega on väga mugav ka reisida. Kuna eliksiiripudel on valmistatud klaasist, aitab see sul ka loodust säästa - saad seda korduvalt veega täita ja ei pea soetama poest plastpudeleid, mis on loodusele laastavamad, kui täita oma veepudelit üha uuesti.

Eliksiiripudelit on lihtne kasutada ja selles olevaid kristalle on võimalik vahetada. See eliksiiripudel on juba konkreetse kristalliga, kuid edaspidi on sul võimalik vahetada see kristall mõne teise La Tene chipskristalli vastu, just sellise, millist sa ise soovid. Jäta meelde - kõik kristallid toimivad erinevalt, seega vali kristall vastavalt sellele, millise kristalli energiat sul hetkel või antud eluperioodil on vaja.

Kristallide vahetamiseks eliksiiripudelist keera pudel tagurpidi ja keera põhi ettevaatlikult lahti. Kristallid on põhjas lahtiselt, seega on sul neid lihtne eemaldada ja vahetada.

Selle eliksiiripudeli muudab imeliseks pudeli põhjas olev elulille sümbol, kuna elulill suunab selle kristalli väe otse vee sisse. Vesi võiks pudeli sees seista vähemalt 20 minutit, enne kui hakkad seda jooma, et kristallide energia jõuaks läbi elulille sümboli vee sisse kanduda. Elulill värskendab inimese Auravälja, taastab häid energiaid ja annab juurde vaimset jõudu. Elulille ja kristallide kooslus teevad imesid.

ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikastamiseks. Elulill on üks kaunimaid ja lihtsamaid sümboleid, mis kannab endast edasi geomeetria väge spirituaalsusesse. Elulille puhul on tegemist elu tsükliga, hoides endas kõike tervikuna, mida eluks vaja. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Elulille sümbolit kasutatakse palju ka kristallehete valmistamisel, kandes sümboli energiat kristalli ning sealt omakorda sinu Auravälja. Elulille ehted leiad SIIT.

Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. Ei ole vahet, mis sinuga toimub või millises perioodis sa oled, see justkui kannab sind kätel edasi, aidates sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistada pidurdumist ja seisakut. Kui sa tunned, et sul on vaja elus edasi liikuda ja suuremat tõuget, siis kasuta selleks elulille sümbolit.

Elulille on hea kasutada meditatsioonis, hea une saavutamiseks ja spirituaalseks arenguks, kuna see soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aktsepteerimist. Seepärast meeldib mulle elulill mulle väga ja soovitan seda sümbolit kõigile, kes sellega sidet tunnevad.

Eliksiiripudelit on imelihtne puhastada, kuna selle klaasist osa võib pesta ka nõudepesumasinas, ülejäänud osi soovitan käsitsi pesta. Pudelis olevaid kristalle pese samuti käsitsi sõelal, lastes neile külma vett peale voolata.

Klaasist pudeli maht on 500 ml, kõrgus 23 cm.

Tehniline
Mõõdud Pudeli maht 500 ml, kõrgus 23 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.