Menüü
Ostukorv

JOOGAMATT elulill sinine

JOOGAMATT elulill sinine MUUD KAUBAD
JOOGAMATT elulill sinine
49.90€
Maksudeta: 41.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: JOOGAMATT elulill sinine

JOOGAMATT annab sulle energeetilist tuge, et viia läbi üks lõõgastav joogatund. See on pehmest materjalist ja heade mõõtudega (182x61 cm ja paksuselt 6 mm) joogamatt, et mugavalt ning nauditavalt joogat praktiseerida.

Joogamatte kaunistavad ka erinevad sümbolid, mis on tugeva toimega ja annavad neile väeenergiat juurde. Sellel joogamatil on energeetilise väärtusega sümbol elulill, mis annab harjutuste sooritamisel jõudu, tuge, keskendumisoskust, tasakaalustumist ning energiatervendust. 

ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikastamiseks. Elulill on üks kaunimaid ja lihtsamaid sümboleid, mis kannab endast edasi geomeetria väge spirituaalsusesse. Elulille puhul on tegemist elu tsükliga, hoides endas kõike tervikuna, mida eluks vaja. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Elulille sümbolit kasutatakse palju ka kristallehete valmistamisel, kandes sümboli energiat kristalli ning sealt omakorda sinu Auravälja. Elulille ehted leiad SIIT.

Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. Ei ole vahet, mis sinuga toimub või millises perioodis sa oled, see justkui kannab sind kätel edasi, aidates sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistada pidurdumist ja seisakut. Kui sa tunned, et sul on vaja elus edasi liikuda ja suuremat tõuget, siis kasuta selleks elulille sümbolit.

Elulille on hea kasutada meditatsioonis, hea une saavutamiseks ja spirituaalseks arenguks, kuna see soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aktsepteerimist. Seepärast meeldib mulle elulill mulle väga ja soovitan seda sümbolit kõigile, kes sellega sidet tunnevad.

Joogamatt on valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist termoplastilisest elastomeerist, mis on 100% looduses lagunev. Materjal ei sisalda ühtegi allergeeni ja on kehasõbralik. Antud joogamatt blokeerib libisemist ja seetõttu on seda mugav kasutada. Ei pea kartma, et joogamatt jooga praktiseerimise ajal liiguks.

Joogatunni edukamaks läbiviimiseks põleta samal ajal erinevaid viirukeideeterlikke õlisidküünlaid, hoia kristalle enda lähedal ja muuda keskkond spirituaalseks.

Et paremini joogamatti säilitada, siis ära hoia pikaajaliselt seda otsese päikesevalguse käes. Välja arvatud juhul, kui praktiseerid joogat õues.

Joogamati võid puhastada niiske rätikuga.

Lisainfo
Lisainfo suurus 182*61 cm, paksus 6 mm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.