Menüü
Ostukorv

HELELILLA PUUVILLAPAEL

HELELILLA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
HELELILLA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
HELELILLA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
HELELILLA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
HELELILLA PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HELELILLA PUUVILLAPAEL

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvilla pael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suurendab see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Helelilla puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel naiselikkust, naistele rikkust, elegantsust, alateadvusega ühenduse saamist, spirituaalsust ja spirituaalsete energiate liikumist. Eriti kasulik on helelilla puuvillapaelaga kanda kristalle, mis kannavad analoogseid energiaid.

Pildi peal on helelilla puuvillapaelaga koos Kivistunud Puidu talisman. Kivistunud Puit ei kuulu hinna sisse. Kivistunud Puit koos helelilla paelaga aitab selle kandjale tuua spirituaalset teadlikkust ja nägemusi.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.