Menüü
Ostukorv

LILLA PUUVILLAPAEL

LILLA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
LILLA PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LILLA PUUVILLAPAEL

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvilla pael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suurendab see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Lilla puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel spirituaalsust, intuitsiooni, müstikat ja see värv puuvillapaela kaudu aitab kristallides avada energiaid, mis on suunatud unenägude nägemisele ja Kroontšakra tervendamisele. Soovitan lillat puuvillapaela ennekõike kanda koos kristallidega, mis aitavad spirituaalsele arengule kaasa.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.