Menüü
Ostukorv

MUUD KAUBAD

MUUD KAUBAD
Siit leiate vahendeid milles, millel ja millega kristalle kanda ja hoida.
Keldi sõlm sümboliseerib igavest energiate liikumist, mis on seotud maa, õhu, vee, mõistuse, keha, hinge, mineviku, oleviku ja tuleviku kokku sidumisega. Keldi sõlm on kaitsva toimega sümbol, mis aitab ära hoida halba. Märkmik on kõvade kaantega ja sellega kuulub kaasa kinn..
11.90€
Maksudeta:9.92€
Märkmik on kõvade kaantega ja sellega kuulub kaasa kinnitatud järjehoidja. Märkmikus on 80 valkjas toonis lehte...
11.90€
Maksudeta:9.92€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv anna..
0.90€
Maksudeta:0.75€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvillapael on oma tekstuuris alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi,..
0.90€
Maksudeta:0.75€
HOIDJA on sobilik 30 mm läbimõõduga PÄIKESERATTALE.Pildil on Mäekristalli päikeseratas. Hoidja ei sisalda Mäekristallist päikeseratas...
26.90€
Maksudeta:22.42€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.JUURTŠAKRA sümboliga päikeserattahoidja aitab Päikeserattal tervendanda konkreetselt Juurtšakrat. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, aga kui kanname konkreetse ..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. KOLMANDA SILMA sümboliga Päikeserattahoidja aitab Päikeserattal konkreetselt tervendada Kolmandat Silma. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, kui..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.KROONTŠAKRA sümboliga Päikeserattahoidja aitab Päikeserattal tervendada konkreetselt Kroontšakrat. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, aga kui kanname konkreetse..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. KURGUTŠAKRA SÜMBOLIGA PÄIKESERATTAHOIDJA aitab Päikeserattal tervendada konkreetselt Kurgutšakrat. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame- ja Kurgutšakrale, aga k..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. PÄIKESEPÕIMIKU sümboliga Päikeseratta hoidja aitab Päikeserattal tervendanda konkreetselt Päikesepõimiku Tšakrat. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame- ja Kurgutšakrale, aga kui ka..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.SAKRAALTŠAKRA sümboliga Päikeseratta hoidja aitab Päikeserattal tervendada konkreetselt Sakraaltšakrat. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, aga kui kanname konkreetse..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
HOIDJA on sobilik 30 mm läbimõõduga PÄIKESERATTALE. Hoidja ei sisalda päikeseratast...
16.00€
Maksudeta:13.33€
Tooted 73 kuni 84, kokku 156 tootest (13 lehekülge)
MUUD, KAUBAD
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.