Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE KUUKIVI pendel tahutud

VIKERKAARE KUUKIVI pendel tahutud VÄEESEMED
Uus
VIKERKAARE KUUKIVI pendel tahutud
15.90€
Maksudeta: 13.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI pendel tahutud

VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt Kanadas, Madagaskaril, Indias ja Sri Lankal. Vikerkaare Kuukivil on palju tavalise Kuukivi omadusi, nagu näiteks armastuse ja romantika seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.

Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli sellepärast, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus ehk selle läike ja kuma tõttu. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused. Kuukivile on omane teksti sees olev sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Vikerkaare Kuukivi oma värvuselt on valge või hall, milles esineb musta värvi laike või täppe. Lisaks sellele on Vikerkaare Kuukivis sinakat värvust, mis võib päevavalgusega kergelt esile tulla. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud.

Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult ära lõppeda. Vikerkaare Kuukivi on kristall, mis suudab sind armastuse nimel suhte pärast pingutada ja selle nimel tööd teha. 

Vikerkaare Kuukivi saab kasutada paljudes armastuse ja soovide täitumise maagiates, kuna sellel on vastav vägi selleks, et sõnumit teele saata. Seega võid leida seda erinevate maagiate retseptidest, mis on armastusega seotud.

Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, see aitab sul spirituaalselt kasvada ja õppida ära need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu ära õppima tulid.

Hoia Vikerkaare Kuukivi enda voodi kõrvale või voodi alla loodud intuitsiooni, selgeltnägemise, astraali või inglitega kontakteerumise kristallikomplektis. Eriti kasulik on Vikerkaare Kuukivi naistele, kuna see on nais-energia kristall, seega naistega töötab see kiiremini. Vikerkaare Kuukivi nendes kristalli komplektides aitab Täiskuu ja Noore Kuu loomise ajal avada portaale, läbi mille sa võid öösel visioone näha.

Vikerkaare Kuukivi loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

VIKERKAARE KUUKIVI JA PENDEL

Vikerkaare Kuukivist valmistatakse pendleid, millega on võimalik saada vastuseid armastuse, suhete ja kirega seotud küsimustele. 

PROHVETLIKKUS

Vikerkaare Kuukivi on seotud armastuse, suhete ja kirega. Sellest valmistatud pendliga on just ennekõike võimalik nendel teemadel vastuseid saada. Kui soovid enda suhetealast tulevikku ette näha, siis kasuta ennustamiseks Vikerkaare Kuukivi pendlit. Kui soovid suhetesse selgust või iseenda tunnetest paremini aru saada, siis sobib see pendel väga hästi.

Lisaks armastusealastele küsimustele võid Vikerkaare Kuukivi pendlit ka teistel eesmärkidel kasutada. Näiteks on sellega hea vaadata kodus olevate armastusekristallide tööd ja võimekust. Hoia pendlit kristallide kohal ja küsi, kas need vajavad puhastamist või lisaenergiat juurde ehk uusi kristalle. Sellega on võimalik lapsi ennustada ja kõike lastega seonduvat vaadata.

RAVITSEMINE

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik naisele, kes on lapseootel või kes soovib lapseootele jääda. Vikerkaare Kuukivi aitab tervet rasedust hoida, kaitsta nurisünnituse või muude ohtude eest, mis raseduse ajal võivad ilmneda. Lisaks tervendab see kristall viljatust.

- Kristall, mida on hea kasutada kristallteraapiaks artriidi, multiskleroosi, verevaeguse, verehaiguste ja veresoonkonna probleemide korral. Vikerkaare Kuukivi aitab verel kehas korrapäraselt liikuda, vabastades blokaade, mis ei lase verel ringi liikuda.

- Naistele ideaalne tervenduskristall üleminekuperioodil, kuna leevendab menopausiga kaasnevaid sümptomeid ja kehva enesetunnet. Lisaks on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda naisel, kellel on ebaregulaarne tsükkel. Vikerkaare Kuukivi on hormoonprobleemide korral kasulik tervendaja ja seetõttu aitab see parandada väga paljusid erinevaid haiguseid või tervislikke seisundeid, mis on seotud hormoonidega.

- Tasakaalustab keha, aidates toksiinidel kehast väljuda ja kehal aluseliseks muutuda. Vikerkaare Kuukivi kandes või selle poleeritud kristallist vee-eliksiiri tehes aitab see sul enda menüüd muuta ja sind alateadlikult suunata sööma toite, mis ei muuda sinu keha happeliseks.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Vikerkaare Kuukivi pendel soovib laadimise jaoks kõige enam Mäekristall või Apofülliit geoodi ja Salvei või Palo Santo suitsu. Geood aitab pendlil taastuda. Pendleid tuleb taastada selleks, et need annaksid õigeid vastuseid ja see on ka põhjus, miks neil võiksid olemas olla energia kristallid.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks sobib Vikerkaare Kuukivile Tselestiit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). See kristall suurendab selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 4x2 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.