Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE KUUKIVI ingel

VIKERKAARE KUUKIVI ingel VÄEESEMED
VIKERKAARE KUUKIVI ingel VÄEESEMED
Uus
VIKERKAARE KUUKIVI ingel VÄEESEMED
VIKERKAARE KUUKIVI ingel VÄEESEMED
VIKERKAARE KUUKIVI ingel
50.40€
Maksudeta: 42.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI ingel

VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt Kanadas, Madagaskaril, Indias ja Sri Lankal. Vikerkaare Kuukivil on palju tavalise Kuukivi omadusi nagu näiteks armastuse ja romantikaga seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.

Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud.

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli sellepärast, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus ehk selle läike ja kuma tõttu. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused. Kuukivile on omane teksti sees olev sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Vikerkaare Kuukivi oma värvuselt on valge või hall, milles esineb musta värvi laike või täppe. Lisaks sellele on Vikerkaare Kuukivis sinakat värvust, mis võib päevavalgusega kergelt esile tulla. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud. 

INGEL

Kui kristallidest valmistada teatud kujundeid või sümboleid, siis seesama sümbol annab sellele kristallile lisaväärtuse. Ingel aitab sul paremini olla kontaktis sinu enda Inglitega. See annab sellele kristallile veelgi võimsama spirituaalse tähenduse, aidates sul neile oma mõtteid saata ja ka neil sinuga mõtteliselt vestelda.

Kristallingleid kingi kellelegi, kellest sa väga hoolid ja kellele sa soovid Inglite kaitset pakkuda. Kui kingid enda lähedasele Ingli, siis hoiad teda Inglimaailmaga kontaktis.

Kingi Inglikuju kellelegi, kes leinab oma kadunud lähedast taga. Inglikristallid aitavad saada ühendust lähedastega, kes on tänaseks Inglite maailmas. Ingleid hoitakse kadunud lähedaste piltide kõrval, et nendega tugevat sidet hoida. 

Armastusekristallide komplekt

Vikerkaare Kuukivi kuulub armastusekristallide komplekti, mille saab enda magamistuppa luua nii suhte tugevdamiseks kui ka uue suhte ellu kutsumiseks. Vikerkaare Kuukivi spetsiaalne mõju teiste armastusekristallide keskel on see, et see oskab ellu tuua võimalusi läbi mille saaks enda armuelu parandada. Vallalistele toob võimaluse suhte loomiseks ja suhtes olevatele toob võimalusi üksteisele andestada, uut armumist jne. Vikerkaare Kuukivi aitab ka erinevatel armastusemaagiatel toimida, eriti kui neid tuleb hoida armastusekristallide komplekti juures.

Vikerkaare Kuukivil on oskus suurendada romantikatunnet, seksuaalsust, kirge, armastust ja kui see on sinu lähedal, siis see annab kõike seda edasi. Selle jõudu saab, kui hoida seda armastusekristallide komplektis magamistoas. Kui inimene magab, siis tema Aura on avatud kristallide teraapiale ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks magamistuppa kristalle viia.

Armastuseõnnekristall ja emotsioonide võimsamaks muutja

Vikerkaare Kuukivi on suurepärane ja võimas armastusekristall. Vikerkaare Kuukivi on oma energiaomaduselt väga emotsionaalne kristall, mis suudab inimest ennast muuta positiivses mõttes emotsionaalsemaks, tundlikumaks ja armastavamaks. Mida rohkem emotsioone suudab inimene tunda, seda sügavamaks suudab muutuda ka armastus. Vikerkaare Kuukivi aitab armastust täis hetkedel tunda armastust, märgata seda ja täielikult armastust nautida. Paljudel inimestel ei ole oskust armastust hinnata ja armastust täis hetki nautida, Vikerkaare Kuukivi aitab kõike seda tunda ja nautida. Kui soovid enda suhet näiteks muuta armastavamaks, siis kindlasti hoia Vikerkaare Kuukivi teie ühises kodus.

Vikerkaare Kuukivi lapsele

Lapsele mõjub Vikerkaare Kuukivi rahustavalt ja see aitab tema ellu positiivseid, heatahtlikke ning omakasupüüdmatuid inimesi ehk sõpru tuua. Vikerkaare Kuukivi on kaitsvaks talismaniks lapsele nii kodust väljaspool kui ka kodus. Näiteks võib Vikerkaare Kuukivi lapse voodi kõrvale panna selleks, et leevendada luupainajaid või pimeduse hirmu.

Lapsed - rääkimine ja eneseväljendamine

Vikerkaare Kuukivi on äärmiselt kasulik kristall lapsele, kellel on probleeme kõnega ja eneseväljendamisega. Kui lapsel on raske end verbaalselt väljendada, siis Vikerkaare Kuukivi on see kristall, mis aitab sellele lahendust tuua. Selleks võiks laps seda kristalli kindlasti isiklikult omada ja selle lähedal olla. Kasulik on luua lapsele enda isiklik kristallikomplekt, mis on kingitud talle põhjusega, ja Vikerkaare Kuukivi võiks olla tal sellel eesmärgil, et ta õpiks end vabalt väljendama. Vikerkaare Kuukivi on kasulik hoida juba väikesest peale lapse magamistoas või voodi juures, et anda lapsele kristalli poolt seda energiat, mis teda arendaks. 

Emaarmastus

Vikerkaare Kuukivi on kasulik tervenduskristall neile, kes on jäänud oma ema armastusest ilma ühel või teisel põhjusel. Sobib ka neile, kellel on täna oma emaga väga raske läbisaamine ja kelle suhte vahel on palju pingeid. Vikerkaare Kuukivi aitab tervendada Südametšakrasse kogunud kurbust ja emotsionaalseid probleeme, mida emaarmastuse puudumine põhjustab. Samas aitab see taastada emaga suhet või ema leinast välja tulla. Kui soovid Vikerkaare Kuukivi sellel eesmärgil kasutada, siis soovitan ma seda kristalli hoida oma ema pildi peal. Kui sa selle kristalli pildile asetad, siis soovi ennem ka sinna kristalli sisse soov, mis on seotud sinu ja emaga. Aseta see sinna ja jäta see foto juurde. Võid Vikerkaare Kuukivi ka foto ees hoida, kui foto on raami sees. Sellisel juhul saad sa teha kaugetervendamisteraapiat endale ja emale. Kui sa ühel hetkel kunagi tunned end ema suhtes paremini, teie suhted on paranenud või ema kaotusvalu on sinu seest lahkunud ning muutunud ilusaks mälestuseks, siis tänutäheks vii seesama kristall vabasse loodusesse. See on kristallide tänamise viis.

Elu poolt antud õppetund ja selle ära õppimine

Vikerkaare Kuukivi on spirituaalselt väga kasulik kristall, mis toetab sind hingeliselt väga raskel perioodil või õppetunnihetkel, mille elu on sulle seadnud. Kui sul on väga raske periood, kus sa tunned, et elu annab sulle õppetunni, mille pead sa ära õppima, kuid sa ei suuda selles hetkes endaga toime tulla või täielikult mõista seda, mida sul on vaja ära õppida, siis Vikerkaare Kuukivi aitab sul seda teha. Hoia seda sellisel eluperioodil enda juures ja soovi, et see kristall tooks sulle selgust ja jõudu.

Vikerkaare Kuukivi sobib väga hästi sinu koju, kus sa hoiad kristalle, mis on seotud sinu spirituaalse arenguga. Näiteks intuitsioonikristallidega on Vikerkaare Kuukivi väga kasulik koos hoida.

Vikerkaare Kuukivi loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

Feng Shui

Aseta Vikerkaare Kuukivi kodu edelapoolsemasse tuppa või sinna loodud Feng Shui kristallide komplekti. Kristalle võib Feng Shui tervendusteraapia jaoks hoida ka erinevate taimede potis või mulla peal, et need koduga tööd teeksid. Vikerkaare Kuukivi edelasse asetamine toob perekonda rahu, vanemate ja laste vahelise suhete paranemist, leevendab pereliigete stressi ja toob üldist armastuse õnne majja.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik naisele, kes on lapseootel või kes soovib lapseootele jääda. Vikerkaare Kuukivi aitab tervet rasedust hoida, kaitsta nurisünnituse või muude ohtude eest, mis raseduse ajal võivad ilmneda. Lisaks tervendab see kristall viljatust.

- Kristall, mida on hea kasutada kristallteraapiaks artriidi, multiskleroosi, verevaeguse, verehaiguste ja veresoonkonna probleemide korral. Vikerkaare Kuukivi aitab verel kehas korrapäraselt liikuda, vabastades blokaade, mis ei lase verel ringi liikuda.

- Naistele ideaalne tervenduskristall üleminekuperioodil, kuna leevendab menopausiga kaasnevaid sümptomeid ja kehva enesetunnet. Lisaks on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda naisel, kellel on ebaregulaarne tsükkel. Vikerkaare Kuukivi on hormoonprobleemide korral kasulik tervendaja ja seetõttu aitab see parandada väga paljusid erinevaid haiguseid või tervislikke seisundeid, mis on seotud hormoonidega.

- Tasakaalustab keha, aidates toksiinidel kehast väljuda ja kehal aluseliseks muutuda. Vikerkaare Kuukivi poleeritud kristallist vee-eliksiiri tehes aitab see sul enda menüüd muuta ja sind alateadlikult suunata sööma toite, mis ei muuda sinu keha happeliseks.

SÜDAMETŠAKRA 

Vikerkaare Kuukivi aitab esmalt tervendada Südametšakrat ja siis see aitab armastuseenergiat suurendada. Omakorda aitab Vikerkaare Kuukivi seejärel armastust sinu ellu kutsuda.

KROONTŠAKRA JA KOLMAS SILM 

Vikerkaare Kuukivi tervendab ülemisi Tšakraid nii, et see avab Kroontšakra kaudu energiavälja, mis tõmbab universumist sinu poole armastust. See tähendab seda, et see aitab ligi kutsuda inimest, kes on sinu armastamiseks loodud ehk peamist hingesugulast või elukaaslashinge. Kolmandale Silmale annab see oskuse õiget inimest märgata ning läbi selle suunab see Südametšakrat seda inimest enda ellu vastu võtma. 

SODIAAK

Vikerkaare Kuukivi on sodiaagimärkide seast kõige kasulikum neile, kes on oma päikesemärgilt VÄHID. Vikerkaare Kuukivi on Vähi jaoks ideaalne ja väga aktiivne armastusekristall. See kristall toob Vähile armastuses õnne, tervendab Vähi suhteid oma lähedastega, aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalisel Vähil leida kaaslast. Aitab Vähi armastusesoovidel täide minna. Igal vähil võiks olla Vikerkaare Kuukivist ehe või see kristall võiks olla esindatud sünnikristallide laekas. Selle laeka loomise kohta saad lugeda SIIT.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 50 mm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.