Menüü
Ostukorv

GRANAAT pendel (messing)

GRANAAT pendel (messing) VÄEESEMED
GRANAAT pendel (messing)
22.20€
Maksudeta: 18.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANAAT pendel (messing)

GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.

Granaat on oma energiaomaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav. 

Granaadile on iseloomulikuks tooniks tumepunane ja mustjaspunane värvus. Kõrgtöötluseta Granaat näeb välja praguline, mis aga ei tähenda seda, et kristall oleks katki. Mida vähem on Granaadi kristalli poleeritud ja lihvitud, seda pragulisem ja tuhmim see välja näeb. 

Granaati leidub üle maailma erinevates paikades, kuid põhiline allikas on Tšehhi ja Slovakkia ehk kunagine Tšehhoslovakkia.  Granaadiga olen ma ise Tšehhis tutvumas käinud, viinud end kurssi selle kristalli kaevandamisega ja töötlemisega ning lisaks sellele ka ammutanud sealsete Granaatide energiat, võtnud inspiratsiooni ning selle kristalli spirituaalsemat poolt läbi kõige selle tõlgendanud. Tšehhis kasutati ja kanti sellest valmistatud ehteid juba pronksiajal. Tšehhis nägin ma Granaadist valmistatud kuningakrooni ja kuninglikule perekonnale kuuluvaid väeesemeid ja ehteid. Kunagi valmistati Granaadist ehteid käsitsi täpselt samamoodi, kuidas täna kristallidest ehteid tehakse. Kristallehted on väärtuslikud mitte ainult kristalli enda väärtuse tõttu, vaid ka inimese käsitöö tõttu. Tšehhit peetakse täna Granaadi kuningriigiks.

Mitte ainult Tšehhis ei kasutatud Granaati, vaid ka maiade ja asteekide seas oli Granaat aukohal. Nemad teadaolevalt kasutasid Granaati loominguliste annete ja elujõu avamiseks. Granaati kasutati erinevates rituaalides ja maagiates, mis aitasid liikuma viia inimese hinge sees olevaid kasulikke energiaid.

Granaat jaguneb väga paljudeks erinevateks liikideks, kuid "Granaadiks" nimetatakse siiski kõige enam tuntud tumepunast/mustjaspunast Granaati. Granaadi teisteks liikideks on näiteks Grossular, mis on helerohelist ja kollakat tooni, Uvaroviit on Granaat erkrohelisel kujul, Almadiin Granaat on tumepunane vorm sellest, lisaks on olemas veel Andratiit ja veelgi haruldasemaid variante. 

Granaadi energiad on väga väärtuslikud, need aitavad inimesel palju saavutada ja selle pärast kasutatakse Granaadi kristalli  väga palju ehete või väeesemete valmistamiseks. Granaati lihvitakse, poleeritakse ja töödeldakse nii, et see oleks oma energiaomadustele vastavalt väärilise väljanägemisega. 

MESSING on antiseptilise toimega ja seda sellepärast, et selle koostisosas on vaske. Messingul on oskus tervendada ja seda ka mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid ka füüsilises mõttes. Messingu antiseptilist toimet on kasutatud enda tervendamiseks juba sajandeid.

Messingu energeetilisteks oskusteks on näiteks halva energia Aurakehast eemale suunamine. Messing aitab vabastada kinni jäänud energiaid.

Messingul on oskus keha suunata iseennast tervendama ja see on vägagi universaalse toimega metall, mida on hea erinevate kristallidega koos kanda. Seda sellepärast, et messingul on oskus kristallide väge võimendada ja neid õigetesse energiakanalitesse edasi saata.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Granaat sümboliseerib armastust, kirge, romantikat, edu, äri ja õnne. Täpselt needsamad teemad on need, mille suhtes suudab Granaat sinule täpseid vastuseid anda. Kasuta Granaadi pendlit just nendesse teemadesse sukeldumisel, küsi Granaadilt suhtealast nõu ja loomulikult ka ärilist nõu.

Granaadi pendlit kasutades esita pendlile näiteks suhetealaselt selline küsimus: "Kas minu ellu on sellel aastal hingesugulane saabumas?" või "Kas ma peaksin rohkem enda kaaslasega aega veetma?". Granaat on armastusekristall ja suudab sellel teemal sinule vastuseid anda.

Kui soovid Granaadi pendlit kasutada tööalaste, ärilistel või õnnele viitavate küsimuste puhul, siis esita Granaadile analoogseid küsimusi: "Kas see (mõtle konkreetse tehingu peale) tehing on minu jaoks soodne?", "Kas mul on mõistlik töökohta vahetada?", "Kas sellesse (mõtle konkreetse tehingu peale) tehingusse on mul kasulik investeerida?" või "Kas see reis on minu jaoks õnnetoov?".

Granaat on kahe väga olulise teema puhul konkreetne pendel, mille käest vastuseid saada. Armastus ja õnn, need on ühed olulisemad aspektid inimeste eludes.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil võiksid kanda Grandiidist valmistatud ehet, seda endaga kaasas kanda või sellega mediteerida.

Granaat mõjub kolmele erinevale Tšakrale - Juurtšakrale, Sakraaltšakrale ja Südametšakrale. Kõige enam nendest Juurtšakrale ja seejärel teistele Tšakratele, kui Juurtšakra energia on Granaadi poolt taastatud. 

Juurtšakra kaudu aitab Granaat tervendada väga tõsiseid probleeme, mis on seotud elujõu puudumisega ja seksuaalsete probleemidega. Granaat aitab Juurtšakra kaudu tõsta libiidot ja tervendada viljakusega seotud terviseprobleeme. Kui Granaat on suutnud sellel teemal kõik energiad õiges suunas liikuma viia, siis hakkab see toimima ka kahe teise Tšakra tervendamiseks.

Sakraaltšakra kaudu suunab Granaat inimese hinge motivatsiooni ja inspiratsiooni, mis on seotud äripidamisega ja tööalase eneseteostamisega. Granaat toob ärilist õnne, edu ja rikkust läbi inimese enda tehtud tööpingutuste.

Südametšakra kaudu aitab Granaat ellu kutsuda hingesugulast, suurendada armastust, luua kirge ja seda kasvatada. Granaat on väga tugevalt seotud armastusega ja see aitab muuta hinge kirglikuks. Granaat aitab parandada olemas olevat suhet ja samas on see ka ideaalne suhtelooja kristall. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Granaadist pendlit lae ja hoia Apofülliidi geoodi peal, kui sa seda ei kasuta, puhastada sobib Salvei rituaalitaimega.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Granaadi pendlikoti sisse aseta Vanadiniit Bariit kristalle (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). See kristall suurendab selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud ca 5,5*1,7 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.