Menüü
Ostukorv

HARILIK PUJU ja VALGE SALVEI viiruk

HARILIK PUJU ja VALGE SALVEI viiruk VÄEESEMED
HARILIK PUJU ja VALGE SALVEI viiruk
5.80€
Maksudeta: 4.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HARILIK PUJU ja VALGE SALVEI viiruk

HARILIK PUJU viiruk on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt hõrgult ja magusalt lõhnava taimega, mis sobib viirukina neile, kes armastavad maalähedasi lõhnu.

Hariliku puju viirukit kasutatakse halva tervise parandamiseks ja tervise kohal eksisteeriva ebaõnne vabastamiseks. Kui sa haigestud pidevalt või pereliikmete tervised on kehvad, siis hariliku puju viiruki põletamine aitab energeetiliselt vabastada ebaõnne. See viiruk aitab vabaks saada halvast energiast, mis soodustab uute ja järgmiste probleemide teket.

Samuti aitab harilik puju materiaalsete probleemide teket ära hoida või maist ebaõnne vabastada. Küllus on seotud nii tervise kui ka maise õnnega. Hariliku puju viirukit saab kasutada sinu enda või perekonna kohal eksisteeriva halva õnne vabastamiseks. Põleta seda, et ebaõnn pöörduks õnneks.

Hariliku puju viirukit saab kasutada valuvaigistina. Kui sinu pea, selg või keha üleüldiselt valutab, siis põleta seda viirukit- harilikul pujul on valuvaigistavad toimed.

Lisaks selle tervendavale ja ebaõnne pöördumise väele, on hariliku puju viirukil ka midagi erilist sulle pakkuda. Näiteks Asteegid kasutasid hariliku puju põletamisest tekkivat suitsu prohvetlike unenägude ja visioonide esile kutsumiseks. Harilik puju vallandab visioonide nägemise, tervendades ülemisi Tšakraid, mida aktiivsemad need on, seda rohkem sa oskad end ümbritsevat tajuda ja mõista.

Põleta hariliku puju viirukit vahetult enne magama minekut, et saaksid öösel unes näha, mida sul on vaja ette näha. 

HARILIK PUJU ja VALGE SALVEI

Hariliku puju ja salvei kooslus loovad veelgi tugevama kodupuhastaja viiruki. Harilikul pujul on tugevad tervendavad omadused, mida võimendab salvei. Salvei on tuntud kui universaalne energiatervendaja ja negatiivse energia vabastaja. Salvei muudab hariliku puju energia kordades tõhusamaks. Seda viirukit on hea kasutada regulaarseks kodupuhastuseks või iseenda Aura puhastamiseks. Sobib ka kristallide puhastamiseks. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 20 cm ja põleva osa pikkus ca 15 cm, läbimõõt ca 4 mm. Pakis 9 viirukit.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.