Menüü
Ostukorv

STRESSILEEVENDUS viiruk (ca 20 tk pakis)

STRESSILEEVENDUS viiruk (ca 20 tk pakis) VÄEESEMED
STRESSILEEVENDUS viiruk (ca 20 tk pakis)
4.20€
Maksudeta: 3.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: STRESSILEEVENDUS viiruk (ca 20 tk pakis)

STRESSILEEVENDUS viiruki peamiseks eesmärgiks on leevendada stressi, nagu ka selle nimi vihjab.

STRESSILEEVENDUSVIIRUK

- Stressileevendusviirukit võib kasutada igapäevaselt, sellega on võimalik taastada iseenda vaimset ja emotsionaalset tervist. Kui tunned, et mõni päev on olnud eriti kurnav, oled rivist väljas või vaimselt nõrk, siis see viiruk aitab sul end taastada. Selles viirukis olevad taimed on lõõgastava ja närve rahustava toimega. Kui tunned, et sul on raske oma emotsioone taltsutada, ärritud ja vihastad kergelt, siis leiad häid nõuandeid ka minu artiklitest SIIT ja SIIT.

- Põleta seda hetkedel, mil soovid kõige enam end välja puhata. Näiteks suvisel ajal põleta seda terrassil või aias aega veetes. Viirukeid ei pea ainult siseruumides kasutama, need sobivad kasutamiseks ideaalselt ka õues, kui vihma ei saja.

- Stressileevenduse viirukit on hea kasutada mediteerimise ajal, see aitab saavutada head vaimset seisundit, kus muremõtted lähevad kiiremini peast minema ja keskendumine on lihtsam. Sellest, kuidas segavatest muremõtetest vabaneda, saad pikemalt lugeda SIIT.

- Veelgi tõhusamaks stressileevenduseks kasuta samaaegselt RodioolatAswhagandhat või Bacopa Monnieri. Kõik need on Ajurveeda antidepressandid. Stressileevendusviirukit ja ka teisi stressileevendajaid võib kasutada mitmeid koos, et paremat tulemust saada. Suure stressi ning vaimselt koormava ja keerulise ajaga toimetulekuks leiad häid nippe ka SIIT.

- Kui mediteerid koos selle viirukiga, siis põleta samaaegselt ka Seleniidi küünlaaluse sees küünalt, et stressi maandavat energiat kahekordistada.

- Kasuta seda viirukit, kui oled Täiskuule tundlik. Kui see Kuu kõige võimsam faas on sinu jaoks und minema viiv või närvilisust põhjustav, siis tasub vahetult enne Täiskuu saabumist ja Täiskuu ajal Stressileevenduse viirukit põletada.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.